Ácido cítrico Dr. Oetker

Dr. Oetker
55Ácido cítrico Dr. Oetker
Ácido cítrico Dr. OetkerÁcido cítrico Dr. Oetker
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

90,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437070100

5900437070100

precio: 1,80 zł

1.80 PLN 2029-06-30 NewCondition
podkreśla smak, utrwala kolor warzyw i owoców, uszlachetnia smak sosów, dressingów i zup, wzmacnia smak konfitur, galaretek i soków, podkreśla smak napojów
marca:Dr. Oetker
Nombre del producto regulado legalmente:Kwas cytrynowy E330 spożywczy.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
    cítrico 20 g
    92,50zł/kg

    precio: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Delecta Delecta ácido cítrico Delecta Delecta ácido cítrico
    20 g
    58,50zł/kg

    precio: 1,17 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-05-30
    BIOVEGAN Biovegan Piel de limón BIOVEGAN Biovegan Piel de limón
    deshidratada en polvo sin gluten BIO 9 g
    693,33zł/kg

    precio: 6,24 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a
    las tortas 9 ml
    264,44zł/l

    precio: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo
    para hornear 30 g
    33,00zł/kg

    precio: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina
    comestible 20 g
    149,50zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    27
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
    dulce , jalea de fresa 30 g
    55,00zł/kg

    precio: 1,65 zł

    PLN
    1
    26
    fecha de caducidad 2027-07-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
    dulce de la jalea de Apple 30 g
    55,33zł/kg

    precio: 1,66 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker jalea Dr. Oetker Dr. Oetker jalea
    momento dulce cereza 30 g
    55,00zł/kg

    precio: 1,65 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2027-07-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de
    queso sin hornear con un polvo jalea superando 195 g
    35,85zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5