Octim vinagre de vino blanco Olsztynka

Octim
52Octim vinagre de vino blanco Olsztynka
Octim vinagre de vino blanco OlsztynkaOctim vinagre de vino blanco Olsztynka
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-30

pojemność

cena za litr

38,12 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000325

5901605000325

precio: 9,53 zł

9.53 PLN 2027-12-30 NewCondition
ocet z białego wina, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny)
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna:9 kJ / 2 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukry:0 g
Białko:0 g
Sól: 0,02 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Octim
Nombre del producto regulado legalmente:Ocet winny z białego wina 6% kwasowości.
Conservación:Przechowywać w zacienionym miejscu. Powstały osad nie jest wadą, jest wynikiem naturalnych procesów biologicznych.
Preparación y uso:Do bezpośredniego użycia. Rozcieńczyć w stosunku 1:1.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Octim vinagre Octim con Olsztynka Octim vinagre Octim con Olsztynka
    con vino tinto 250 ml
    38,12zł/l

    precio: 9,53 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-06-09
    Bio Food manzana vinagre BIO 250 Bio Food manzana vinagre BIO 250
    ml - ALIMENTOS BIO 250 ml
    41,64zł/l

    precio: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-04-28
    Alce Nero el vinagre balsámico de Alce Nero el vinagre balsámico de
    Módena bio 250 ml
    69,56zł/l

    precio: 17,39 zł

    PLN
    1
    1
    Jamar Vinagre de manzana Jamar, Jamar Vinagre de manzana Jamar,
    naturalmente turbio 250 ml
    27,04zł/l

    precio: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-25
    Octim Vinagre de espíritu de Octim Vinagre de espíritu de
    Octim 500 ml
    11,98zł/l

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim vinagre de manzana de Octim vinagre de manzana de
    manzanas polacas sin conservantes 10 % de acidez 5 litrów
    9,42zł/l

    precio: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2028-07-02
    Octim Vinagre de alcohol 10 % Octim Vinagre de alcohol 10 %
    Acidez 500 ml
    8,30zł/l

    precio: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Bio Food vinagre de manzana bio Bio Food vinagre de manzana bio
    700 ml
    21,41zł/l

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Octim Mostaza Mazurska Francés Octim Mostaza Mazurska Francés
    190 g
    23,16zł/kg

    precio: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-08-27
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Octim Rábano picante Mostaza Octim Rábano picante Mostaza
    Mazurska 190 g
    15,26zł/kg

    precio: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-12-17
    Octim mostaza Sarepska Octim mostaza Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-09-08
    Octim Cydrowy Vinagre Ecológico Octim Cydrowy Vinagre Ecológico
    300 ml
    29,97zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-12-09
    Octim Vinagre de manzana Octim Vinagre de manzana
    ecológico de Octim 6% de Olsztynek 300 ml
    29,97zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-22
    Octim Octim 410 ml de vinagre de Octim Octim 410 ml de vinagre de
    manzana 6% 410 ml
    22,93zł/l

    precio: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-05-15
    Octim Mostaza Mazury camping Octim Mostaza Mazury camping
    190 g
    20,37zł/kg

    precio: 3,87 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-07-17
    Octim Octim mostaza con sabor a Octim Octim mostaza con sabor a
    pimentón ahumado y romero 190 g
    23,16zł/kg

    precio: 4,40 zł

    PLN
    1
    26
    fecha de caducidad 2027-05-15
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5