Octim Mostaza a la Dijon

Octim

Wyprodukowana z najlepszej jakości surowców musztarda a’la Dijon wyróżnia się ostrym i intensywnym smakiem. Zdecydowanego charakteru nadaje jej aromat, który tworzy się już podczas mielenia ziaren gorczycy. Jest idealną bazą do klasycznego sosu vinegrette. Niezastąpiona przy marynowaniu mięs i potraw z warzyw. Dzięki swej kremowej konsystencji idealnie sprawdzi się również do kanapek, zapiekanek czy przysmaków z grilla. Z musztardą a’la Dijon potrawy nabiorą nowego, zdecydowanego charakteru!

Octim Mostaza a la DijonOctim Mostaza a la Dijon
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-23

pojemność

cena za kilogram

23,16 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001568

5901605001568

precio: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-09-23 NewCondition

<p>Woda, <span style="font-weight: bold;">gorczyca</span> biała, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy, barwnik: kurkumina.</p>


<table><tr><th>Wartości odżywcze (%)</th><th>100 g produktu:</th></tr><tr><td>wartość energetyczna</td><td>522 kJ / 126 kcal</td></tr><tr><td>tłuszcz </td><td>9,1 g</td></tr><tr><td>w tym kwasy tłuszczowe nasycone </td><td>0,6 g</td></tr><tr><td>węglowodany </td><td>4,1 g</td></tr><tr><td>w tym cukry </td><td>4,0 g</td></tr><tr><td>białko </td><td>5,2 g</td></tr><tr><td>sól </td><td>5,3 g</td></tr></table>


Wyprodukowana z najlepszej jakości surowców musztarda a’la Dijon wyróżnia się ostrym i intensywnym smakiem. Zdecydowanego charakteru nadaje jej aromat, który tworzy się już podczas mielenia ziaren gorczycy. Jest idealną bazą do klasycznego sosu vinegrette. Niezastąpiona przy marynowaniu mięs i potraw z warzyw. Dzięki swej kremowej konsystencji idealnie sprawdzi się również do kanapek, zapiekanek czy przysmaków z grilla. Z musztardą a’la Dijon potrawy nabiorą nowego, zdecydowanego charakteru!


marca:

Octim


Sobre la marca:

Octim od 1965


Nombre del producto regulado legalmente:Musztarda a'la Dijon
Conservación:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Tipo de embalaje:

Słoik


País de origen:

Polska


Dirección del productor:

OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o. ul. Zielona 2 11-015 Olsztynek


Dirección de devolución:
Octim Mostaza Mazurska Francés Octim Mostaza Mazurska Francés
190 g
23,16zł/kg

precio: 4,40 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-08-27
PRECIO REDUCIDO -25%
Octim Rábano picante Mostaza Octim Rábano picante Mostaza
Mazurska 190 g
15,26zł/kg

precio: 2,90 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-12-17
Octim mostaza Sarepska Octim mostaza Sarepska
190 g
19,79zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-09-08
Octim Mostaza Mazury camping Octim Mostaza Mazury camping
190 g
20,37zł/kg

precio: 3,87 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-07-17
Octim Octim mostaza con sabor a Octim Octim mostaza con sabor a
pimentón ahumado y romero 190 g
23,16zł/kg

precio: 4,40 zł

PLN
1
26
fecha de caducidad 2027-05-15
Octim Octim Mazury de miel y Octim Octim Mazury de miel y
mostaza 190 g
19,79zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-05-15
Octim Tabla Octim Mostaza Mazurska Octim Tabla Octim Mostaza Mazurska
190 g
20,32zł/kg

precio: 3,86 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-03-13
PRECIO REDUCIDO -25%
Octim Octim Mostaza con Naranja Octim Octim Mostaza con Naranja
190 g
20,53zł/kg

precio: 3,90 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2026-11-18
Octim Mostaza picante orgánica Octim Mostaza picante orgánica
Octim 180 g
28,89zł/kg

precio: 5,20 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2027-06-15
Octim Mostaza suave orgánica Octim Mostaza suave orgánica
Octim 180 g
28,89zł/kg

precio: 5,20 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-07-22
Octim Mostaza Octim Deli Octim Mostaza Octim Deli
190 g
19,84zł/kg

precio: 3,77 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad
2027-07-17
Octim Mostaza Octim con pimentón Octim Mostaza Octim con pimentón
190 g
19,63zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2026-12-18
Octim Vinagre de espíritu de Octim Vinagre de espíritu de
Octim 500 ml
11,98zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim vinagre de manzana de Octim vinagre de manzana de
manzanas polacas sin conservantes 10 % de acidez 5 litrów
9,42zł/l

precio: 47,10 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-07-02
Octim Vinagre de alcohol 10 % Octim Vinagre de alcohol 10 %
Acidez 500 ml
8,30zł/l

precio: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Cydrowy Vinagre Ecológico Octim Cydrowy Vinagre Ecológico
300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-12-09
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5