Myeri All-Care líquido lavavajillas Aloe Vera

Mayeri
51Myeri All-Care líquido lavavajillas Aloe Vera
Myeri All-Care líquido lavavajillas Aloe VeraMyeri All-Care líquido lavavajillas Aloe Vera
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

14,88 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

6430034672197

6430034672197

precio: 7,44 zł

7.44 PLN NewCondition

5-15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, fenoksyetanol, perfumy, barwniki.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sodasan Loción Orgánica para la Sodasan Loción Orgánica para la
    limpieza 500 ml
    33,18zł/l

    precio: 16,59 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan líquido de limpieza de Sodasan líquido de limpieza de
    naranja - bio intensamente concentrada 500 ml
    43,00zł/l

    precio: 21,50 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan ecológico superficies de Sodasan ecológico superficies de
    cristal líquido de limpieza bio 500 ml
    41,34zł/l

    precio: 20,67 zł

    PLN
    1
    1
    Kamix amigo de la cocina Kamix amigo de la cocina
    Desengrasante espuma activa 500 ml
    26,42zł/l

    precio: 13,21 zł

    PLN
    1
    2
    Tytan Líquido de limpieza de Tytan Líquido de limpieza de
    Super versátil 500 g
    22,88zł/kg

    precio: 11,44 zł

    PLN
    1
    3
    Kamix Kamix de pulverización de Kamix Kamix de pulverización de
    piekarników.Przypalenia barbacoa y hollín líquido para limpiar chimeneas y 500 ml
    39,52zł/l

    precio: 19,76 zł

    PLN
    1
    2
    Kamix Kamix Błysk y Świeżość Kamix Kamix Błysk y Świeżość
    para superficies brillantes 500 ml
    26,42zł/l

    precio: 13,21 zł

    PLN
    1
    4
    Zielko Líquido de baño de melón Zielko Líquido de baño de melón
    Zielko 500 ml
    31,98zł/l

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Mayeri Toallitas de limpieza Mayeri Toallitas de limpieza
    universal Mayeri Sensitive 28 szt.

    precio: 5,38 zł

    PLN
    1
    1
    Mayeri Limpiacristales sensible Mayeri Limpiacristales sensible
    Mayeri 500 ml
    20,90zł/l

    precio: 10,45 zł

    PLN
    1
    3
    Mayeri Limpiador de cocina Mayeri Mayeri Limpiador de cocina Mayeri
    Citrus 750 ml
    15,72zł/l

    precio: 11,79 zł

    PLN
    1
    1
    Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
    uniwersalny 1.5 litra
    13,59zł/l

    precio: 20,38 zł

    PLN
    1
    1
    Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
    odzieży 1 litr

    precio: 20,90 zł

    PLN
    1
    1
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5