maní Michaszki

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 2200 kJ / 526 kcal |
| tłuszcz w tym: | 28 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| węglowodany w tym: | 56 g |
| - cukry | 51 g |
| białko | 10 g |
| sól | 0,1 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
cukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) E 476; aromat], marcepan (11(...)
precio: 11,15 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Micislao_chocolates_mazapn_El_mazapn_originales_marcepanowe_oryginalne/52999.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
precio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mieszko_trufas_original/61877.htmlCukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
precio: 2,56 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mentos_de_frutas/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator: lecytyny (z soi), aromat
precio: 3,36 zł
PLN https://es.dodomku.pl/caramelo/18236.html2028-02-28
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/caramelos_de_menta_eucalipto_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/dulce_de_grosella/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dulce_miel_y_limon/20235.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/caramelos_extra_fuerte/20236.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
precio: 10,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/trufas/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
precio: 10,60 zł
PLN https://es.dodomku.pl/man_Michaszki/23062.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
precio: 10,77 zł
PLN https://es.dodomku.pl/bombones_de_mazapn/32463.htmlprecio: 1,79 zł
PLN https://es.dodomku.pl/dulces_de_eucaliptus_con_eucalipto_y_mentol_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
precio: 2,38 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Caramelo_duro_con_sabor_a_fruta/38940.htmlprecio: 2,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/hielo_Icy/38943.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Zozole_caramelos_arco_iris_con_las_magdalenas_agrias_posypka/39436.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, regulato(...)
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Palos_Zozole_._jaleas_de_frutas_con_pasta_de_azcar_z_pasta_cukrowa/39437.html






Carrito de compras