bombones de mazapán

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 1884 kJ / 450 kcal |
| tłuszcz w tym: | 16 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 7,1 g |
| węglowodany w tym: | 71 g |
| - cukry | 66 g |
| białko | 5,2 g |
| sól | 0,23 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 6 ocen.
suszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
precio: 18,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
precio: 8,78 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Caja_de_chocolates_toffee/18177_2422547_878.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
precio: 27,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/placer_calentamiento_200g_barril_bomboniera_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
precio: 40,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/caja_de_bombones_rocher/24583.htmlśliwki kandyzowane 37% (śliwki, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, kakao o ob(...)
precio: 38,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Naleczowska_ciruela_y_chocolate_Naleczowska_w_czekoladzie/31123.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
precio: 25,62 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cerezas_en_bombones_de_licor_czekoladki/37410.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
precio: 46,78 zł
PLN https://es.dodomku.pl/White_Castle_trivia/38513.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
precio: 10,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/trufas/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
precio: 10,60 zł
PLN https://es.dodomku.pl/man_Michaszki/23062.htmlprecio: 1,79 zł
PLN https://es.dodomku.pl/dulces_de_eucaliptus_con_eucalipto_y_mentol_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Caramelo_duro_con_sabor_a_fruta/38940.htmlprecio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Minty_menta/38942.htmlprecio: 2,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/hielo_Icy/38943.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Zozole_caramelos_arco_iris_con_las_magdalenas_agrias_posypka/39436.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, regulato(...)
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Palos_Zozole_._jaleas_de_frutas_con_pasta_de_azcar_z_pasta_cukrowa/39437.html






Carrito de compras