Śnieżka Michałki de Hanka

cukier, czekolada 21% - masa kakaowa min. 43% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny - palma, shea, sal, mango - w zmiennych proporcjach, emulgatory: lecytyny (z soi) i E476, aromat), orzeszki arachidowe 20%, tłuszcz roślinny (palmowy), serwatka w proszku (z mleka), błonnik kakaowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko w proszku odtłuszczone, spirytus, maślanka w proszku, aromaty, emulgator: lecytyny (z soi).
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 2080 kJ (499 kcal) |
| Tłuszcz: | 28 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 13 g |
| Węglowodany: | 49 g |
| w tym cukry: | 43 g |
| Białko: | 8,7 g |
| Sól: | 0,25 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
ul. H. Sienkiewicza 36
58-160 Świebodzice
Polska
ul. H. Sienkiewicza 36
58-160 Świebodzice
Polska
tel. +48 74 665 06 20
fax +48 74 665 06 65
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 8 ocen.
- I.Monika , 2023-04-06 20:51:29Dobre
- Jerzy Dubiel , 2016-03-16 15:12:30Przypomina sie moje rodzinne miasto Siemianowice Sl.
- 2015-09-14 10:44:02SUPER !!!!!
Cukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
precio: 2,56 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mentos_de_frutas/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator: lecytyny (z soi), aromat
precio: 3,36 zł
PLN https://es.dodomku.pl/caramelo/18236.html2028-02-28
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/caramelos_de_menta_eucalipto_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/dulce_de_grosella/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dulce_miel_y_limon/20235.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/caramelos_extra_fuerte/20236.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
precio: 10,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/trufas/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
precio: 10,60 zł
PLN https://es.dodomku.pl/man_Michaszki/23062.html






Carrito de compras