Melvit espelta para hornear pan casero

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1431 kJ/339 kcal |
| Tłuszcz | 2,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 63 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Błonnik | 9,6 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | <0,01 g |
| Pszenica : | Zawiera |
precio: 13,25 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Harina_integral_de_espelta_Bio_Planet_tipo_2000_BIO_typ_2000_BIO/37862.htmlprecio: 6,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Harina_de_espelta_Melvit/45914.htmlprecio: 10,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/RadixBis_harina_de_escanda_tipo_700/49878.html2027-10-16
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.html






Carrito de compras