Melvit Harina integral de centeno

Melvit
32Melvit Harina integral de centeno

Krzyca to jedna z najstarszych odmian żyta. Zboże krzyca powoli wraca do łask, dawniej używano go wypieku delikatnego w smaku pieczywa i dzisiaj również znajduje takie zastosowanie. Wymienić można wiele właściwości mąki z żyta odmiany krzyca. W mące tej znajdziemy sterole, czyli substancje wspomagające nasz organizm w prawidłowej gospodarce cholesterolem. Mąka z żyta krzyca zawiera sporo witamin z grupy E, która ma właściwości przeciwutleniające. W mące tej znajdziemy również naturalne alkilorezorcynole, które powinny się znaleźć w każdej diecie, ze względu na działanie antynowotworowe .

Melvit Harina integral de centenoMelvit Harina integral de centeno
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-22

pojemność

cena za kilogram

7,19 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827020748

5906827020748

precio: 7,19 zł

7.19 PLN 2026-12-22 NewCondition

Mąka z żyta krzyca, typ 1450 


Krzyca to jedna z najstarszych odmian żyta. Zboże krzyca powoli wraca do łask, dawniej używano go wypieku delikatnego w smaku pieczywa i dzisiaj również znajduje takie zastosowanie. Wymienić można wiele właściwości mąki z żyta odmiany krzyca. W mące tej znajdziemy sterole, czyli substancje wspomagające nasz organizm w prawidłowej gospodarce cholesterolem. Mąka z żyta krzyca zawiera sporo witamin z grupy E, która ma właściwości przeciwutleniające. W mące tej znajdziemy również naturalne alkilorezorcynole, które powinny się znaleźć w każdej diecie, ze względu na działanie antynowotworowe .


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Gdańskie Młyny Gdansk Harina De Gdańskie Młyny Gdansk Harina De
    Molinos Pastel De Harina 1 kg

    precio: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Molinos de harina Gdańskie Młyny Molinos de harina
    de Gdansk Una espiguilla lujosa 1 kg

    precio: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Molinos de harina Gdańskie Młyny Molinos de harina
    de Gdansk con una espiga de Gdansk 1 kg

    precio: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Kupiec harina de papa Kupiec harina de papa
    fecha de caducidad 2029-10-30
    Bio Planet harina de trigo harina Bio Planet harina de trigo harina
    ecológica tipo 2000 , un producto de la agricultura 1 kg

    precio: 10,16 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-05-27
    Bio Planet harina de centeno Bio Planet harina de centeno
    ecológica harina tipo 2000 , un producto de la agricultura 1 kg

    precio: 9,43 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-01-28
    Melvit harina de arroz Melvit harina de arroz
    1 kg
    11,00zł/kg

    precio: 11 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-02-15
    Bio Planet Harina de espelta Bio Bio Planet Harina de espelta Bio
    Planet tipo 700 BIO 1 kg

    precio: 14,41 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-18
    Melvit harina de papa Melvit harina de papa
    500 g
    9,98zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2031-07-05
    Melvit Frijoles Melvit Gigantes Melvit Frijoles Melvit Gigantes
    400 g
    16,05zł/kg

    precio: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-04-07
    Melvit guisantes partidos , la Melvit guisantes partidos , la
    mitad 400 g
    8,38zł/kg

    precio: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-03
    Melvit Sémola extrafino Melvit Sémola extrafino
    400 g
    9,35zł/kg

    precio: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-04-27
    Melvit avena, 4x100g blanco Melvit avena, 4x100g blanco
    400 g
    14,98zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-07-11
    Melvit 4x100g avena, tostado Melvit 4x100g avena, tostado
    400 g
    13,33zł/kg

    precio: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-17
    Melvit harina de centeno para la Melvit harina de centeno para la
    cocción de pan casero 1 kg

    precio: 5,17 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-12-25
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5