Melvit India Basmati 4x100 g de arroz

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1485 kJ / 350 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_precocido_4_bolsas_de_100_g/26262.htmlprecio: 6,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_precocido_4_bolsas/26346.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Merchant_Arroz_Blanco_4x100_g/27660.htmlprecio: 6,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_marron_natural_4_bolsas_torebki/30223.htmlprecio: 8,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Arroz_Sonko_Basmati/38339.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.html






Carrito de compras