arroz natural - mucho 4x100g

Cenos
55
Smaczniejszy (pulchniejszy) i tanszy niz produkt o marce Kupiec.arroz natural - mucho 4x100g
45arroz natural - mucho 4x100g
Ryż pełnoziarnisty powstaje w wyniku usunięcia tylko najbardziej zewnętrznej łuski ziarna ryżu. Otrzymane ziarno jest pełnoziarniste, często zwane także naturalnym. Ryż ten jest znakomitym źródłem błonnika, którego ma aż 13%!* Wspaniale podkreśla smak mięs, ryb i warzyw. I choć gotuje się dłużej niż np. ryż biały, jego delikatny orzechowy smak i piękny brązowy kolor są wartym tego czasu doskonałym, kulinarnym doznaniem. *13% błonnika w 100 g produktu.
arroz natural - mucho 4x100garroz natural - mucho 4x100g
masa netto

masa netto

400. g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

11,65 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977001602

5900977001602

precio: 4,66 zł

4.66 PLN 2027-08-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
wartość energetyczna 1369 kJ
wartość energetyczna 324 kcal
tłuszcz 2,1 g
w tym kwasy nasycone 0,4 g
węglowodany 61 g
w tym cukry <1 g
błonnik 13 g
białko 8,5 g
sól <0,01 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Ryż pełnoziarnisty powstaje w wyniku usunięcia tylko najbardziej zewnętrznej łuski ziarna ryżu. Otrzymane ziarno jest pełnoziarniste, często zwane także naturalnym. Ryż ten jest znakomitym źródłem błonnika, którego ma aż 13%!* Wspaniale podkreśla smak mięs, ryb i warzyw. I choć gotuje się dłużej niż np. ryż biały, jego delikatny orzechowy smak i piękny brązowy kolor są wartym tego czasu doskonałym, kulinarnym doznaniem. *13% błonnika w 100 g produktu.
Características:naturalne źródło błonnika - aż 13%*, czas gotowania: 30 minut, *13% błonnika w 100 g produktu
marca:Cenos
Sobre la marca:Marka Cenos gości na polskich stołach od ponad 20 lat. Dzięki starannej selekcji składników i kontroli, jakiej poddajemy nasze produkty, możesz mieć pewność, że w opakowaniach znajdziesz tylko najlepsze i najbardziej wartościowe ziarna. Z produktami Cenos szybko i łatwo skomponujesz pożywne dania, które pokocha cała Twoja rodzina. Polecamy również: Cenos Ryż basmati Cenos Kasza pęczak jęczmienny
Nombre del producto regulado legalmente:Ryż naturalny brązowy pełnoziarnisty
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu.
Recetas:
Tipo de embalaje:Karton
Dirección del productor:Cenos Sp. z o.o. ul. Gen. Sikorskiego 22 62-300 Września
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • f , 2026-01-20 16:48:47Smaczniejszy (pulchniejszy) i tanszy niz produkt o marce Kupiec.



Kupiec arroz precocido 4 bolsas Kupiec arroz precocido 4 bolsas
400 g
17,03zł/kg

precio: 6,81 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-30
Kupiec Merchant Arroz Blanco 4x100 Kupiec Merchant Arroz Blanco 4x100
g 400 g
12,00zł/kg

precio: 4,80 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Cenos de grano largo 4x100g arroz Cenos de grano largo 4x100g arroz
blanco 400. g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-09-30
Kupiec arroz jazmín Kupiec arroz jazmín
400 g
19,70zł/kg

precio: 7,88 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-06-30
Sonko Arroz Sonko Jasmine Sonko Arroz Sonko Jasmine
400 g
19,98zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-02-11
Melvit Arroz sancochado Melvit Melvit Arroz sancochado Melvit
4x100 400 g
14,98zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-26
Melvit Arroz basmati Melvit 4x100 Melvit Arroz basmati Melvit 4x100
400 g
19,65zł/kg

precio: 7,86 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-07-21
Melvit Arroz blanco Melvit 4x100 Melvit Arroz blanco Melvit 4x100
400 g
14,50zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-04-20
Cenos Cenos de arroz sancochado Cenos Cenos de arroz sancochado
4x100g 400 g
12,80zł/kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-30
Cenos Arroz Cenos Jazmín 4x100g Cenos Arroz Cenos Jazmín 4x100g
400 g
16,43zł/kg

precio: 6,57 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-10-30
Cenos guisantes amarillos sin Cenos guisantes amarillos sin
cáscara 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-02-28
Cenos Mazurska cebada Cenos Mazurska cebada
400 g
8,00zł/kg

precio: 3,20 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-12-30
Cenos Cenos, cereales de cebada Cenos Cenos, cereales de cebada
Wiejska 4x100g 400 g
8,00zł/kg

precio: 3,20 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-28
Cenos Cenos alforfón tostado Cenos Cenos alforfón tostado
4x100g 400 g
13,40zł/kg

precio: 5,36 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5