Melvit Fit Rolls obleas de trigo sarraceno con sal marina

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1614 kJ /381 kcal |
| Tłuszcz | 2,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Błonnik | 6,0 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0,2 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
kasza gryczana* (97,7 %), łuska gryczana* (2 %), olej rzepakowy* (0,3 %), (*certyfikowany składnik ekologiczny)
precio: 5,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Obleas_de_trigo_sarraceno_Biominki._sin_sal._BIO_BIO/71364.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Wafle_kukurydzianogryczane_z_sola_morska/75472.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Obleas_de_espelta_con_sal_marina_z_sola_morska/111410.htmlprecio: 5,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_arroz_naturales/18644.htmlprecio: 5,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Obleas_de_arroz_sonko_con_sal_marina/18645.htmlryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin(...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tortas_de_arroz_de_las_semillas_de_calabaza/29092.htmlprecio: 4,69 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_arroz_multicereales_20_gratis_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlprecio: 4,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_arroz_tradicionales/31880.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.html






Carrito de compras