Melissa Primo Gusto Tortellini con jamón serrano

Melissa
31Melissa Primo Gusto Tortellini con jamón serrano
Melissa Primo Gusto Tortellini con jamón serranoMelissa Primo Gusto Tortellini con jamón serrano
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-25

pojemność

cena za kilogram

38,48 zł / kg

kraj

País de origen

Włochy

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5201193119011

5201193119011

precio: 9,62 zł

comprar 12 szt. para 9.48 zł/szt
9.62 PLN 2027-04-25 NewCondition
Ciasto makaronowe (72 %): semolina z pszenicy durum, jaja (19,4 % ciasta makaronowego), Nadzienie (28 %): mortadella (45,4 % nadzienia) (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, naturalne aromaty), bułka tarta (mąka z pszenicy miękkiej, sól), margaryna [tłuszcz kokosowy, oleje roślinne (słonecznikowy, sojowy, rzepakowy), woda], szynka dojrzewająca prosciutto (3,1 % nadzienia) (mięso wieprzowe, sól), sól, przyprawy, aromaty, topiony ser w proszku (mleko, serwatka z mleka, sól, enzymy)
Wartości odżywcze (%) Wartość Odżywcza: w 100 g
Wartość energetyczna1659 kJ / 394 kcal
Tluszcz10 g
w tym: kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany61 g
w tym: cukry1,5 g
Białko14 g
Sól2,7 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Melissa Primo Gusto
Nombre del producto regulado legalmente:Makaron z nadzieniem z szynką prosciutto.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Włochy
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    precio: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2031-04-30
    Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-10-21
    Lubella Huevo casero Lubella Lubella Huevo casero Lubella
    Country 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Cuentas de macarrones con Lubella Cuentas de macarrones con
    huevo Lubella 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Lubella Estrellas de pasta con Lubella Estrellas de pasta con
    huevo Lubella 250 g
    17,00zł/kg

    precio: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Arroz con fideos de huevo Lubella Arroz con fideos de huevo
    Lubella 250 g
    16,76zł/kg

    precio: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Goliard Pasta Goliard Nitki Broth Goliard Pasta Goliard Nitki Broth
    3 huevos enrollados 100% trigo duro 250 g
    17,40zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Melissa primo de pasta para Melissa primo de pasta para
    lasaña gusto 500 g
    15,52zł/kg

    precio: 7,76 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2028-01-22
    Melissa Pastas del espagueti primo Melissa Pastas del espagueti primo
    gusto no 6 500 g
    10,80zł/kg

    precio: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2029-04-03
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5