Marka Melissa specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości oryginalnych oliw, octów i wybornych, greckich oliwek, tradycyjnych śródziemnomorskich przekąsek, takich jak antipasti, czy dressingów – kremów balsamicznych.W naszym sklepie internetowym zakupy są bezpieczne, a na stronie można sprawdzić terminy przydatności produktów. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując przez internet.

 
5201193119011 5201193119011 Melissa
Melissa Melissa Primo Gusto Melissa Melissa Primo Gusto
Tortellini con jamón serrano 250 g
38,48zł/kg

precio: 9,62 zł

PLN
1
12
Melissa Melissa Primo Gusto
3 5
3 1 Melissa Melissa Primo Gusto
fecha de caducidad 2027-04-25
5201193790210 5201193790210 Melissa
Melissa Pastas del espagueti primo Melissa Pastas del espagueti primo
gusto no 6 500 g
10,80zł/kg

precio: 5,40 zł

PLN
1
20
Melissa Pastas del espagueti primo
5 5
5 3 Melissa Pastas del espagueti primo
fecha de caducidad 2029-04-03
5201193118908 5201193118908 Melissa
Melissa primo de pasta para Melissa primo de pasta para
lasaña gusto 500 g
15,52zł/kg

precio: 7,76 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-01-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5