Melissa Primo Gusto Una comida para una pizza crujiente

| Wartości odżywcze (%) | Wartość Odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość Energetyczna | 1523 kJ / 359 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 77 g |
| w tym: Cukry | 1,9 g |
| Białko | 9,8 g |
| Sól | 0,0 g |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
precio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlMąka ziemniaczana\n\nOtrzymywana jest przez mechaniczne oddzielenie ziarenek skrobi od pozostałych części składowych ziemniaka. Gotowy produkt to biały proszek bez smaku i zap(...)
precio: 6,14 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/31788.htmlprecio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Integral_orgnica_harina_de_espelta_tipo_2000_ekologiczna_typ_2000/39580.html2026-12-31
Skład: mąka ryżowa pełnoziarnista* 100% (składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli). Opis:Ekologiczna mąka ryżowa jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego pr(...)
precio: 9,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz_BIO_500_g_de_granos_enteros_BIO_PLANET_pelnoziarnista_BIO/40331.html2027-02-28
precio: 9,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Harina_orgnica_trigo._trigo_sarraceno_pelnoziarnista_BIO/40333.html2027-01-26
precio: 7,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Harina_de_mijo_orgnico_ekologiczna/40337.html2026-11-12
precio: 16,76 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Harina_de_bellota_Dary_Natury_BIO_sin_gluten_bezglutenowa/46596.html2027-12-04
precio: 7,76 zł
PLN https://es.dodomku.pl/primo_de_pasta_para_lasaa_gusto_lasagne/27860.html2028-01-22
precio: 5,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pastas_del_espagueti_primo_gusto_no_6_no_6/31480.htmlprecio: 7,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Primo_Gusto_Tagliatelle/77570.html2027-12-16






Carrito de compras