queso mascarpone

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1626 kJ / 394 kcal |
| Tłuszcz | 40 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 28 g |
| Węglowodany | 5,1 g |
| w tym cukry | 5,0 g |
| Białko | 3,5 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 8 ocen.
- Sabcia29 , 2026-03-24 14:29:58Bez zarzutu
precio: 13,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bakoma_Regnum_Queso_Mascarpone/88900.htmlprecio: 11,14 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Chef_de_Mascarpone_Mlekovita/99311.htmlprecio: 7,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/._Almette_crema_de_queso_cremoso_smietankowy/19747_2422633_724.htmlprecio: 7,18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/._Almette_queso_cremoso_con_hierbas_z_ziolami/19749.htmlprecio: 7,16 zł
PLN https://es.dodomku.pl/._Almette_cremoso_yogur_queso_jogurtowy/20983.htmlprecio: 7,32 zł
PLN https://es.dodomku.pl/._Almette_queso_cremoso_con_rbano_picante_z_chrzanem/20984.htmlprecio: 6,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/._Almette_queso_cremoso_con_cebollinos_y_cebollas_ze_szczypiorkiem_i_cebula/28218_2422747_654.htmlprecio: 4,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Requeson_Piatnica/19765.htmlprecio: 3,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cheese_Pas_con_cebollino_ze_szczypiorkiem/19766_2422668_337.htmlprecio: 3,67 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Luz_Country_Cheese/19767.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica._crema_para_sopas_18/19857.htmlprecio: 22,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_queso_cuajada_molida_1_kg_do_sernikow_1kg/28065.html2026-06-14
precio: 4,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Yours_Taste_queso_crema_natural_smietankowy_naturalny/29647.htmlserek śmietankowy (mleko pasteryzowane i śmietana), mieszanka szczypiorku z cebulką 0,7 %, sól, białka mleka
precio: 4,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Yours_Taste_queso_crema_con_cebollino_smietankowy_ze_szczypiorkiem/29648.html






Carrito de compras