Mantequilla Łaciate 83% grasa

precio: 6,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Laciate_83_grasa/21053_2423261_629.html| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3095 kJ / 753 kcal |
| tłuszcz | 83 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 54 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| białko | 0,6 g |
| sól | 0 g |
| witamina A | 735 µg (92 % RWS*) |
| witamina D | 2,5 µg (50 % RWS*) |
| witamina K | 37,5 µg (50 % RWS*) |
| *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal). |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 39 ocen.
- 2026-04-24 14:03:47Dostarczono paczkę wszystko przyszło w idealnym stanie i szybko dziękuję i do następnego razu ? pozdrawiam serdecznie ?
- Marek , 2025-07-23 18:59:34Bardzo dobre.
- Renata,M , 2024-01-31 13:02:05Super ,Tak jak w opisie
- Renata.M , 2022-04-11 13:25:46Super
- Danuta Jackowska , 2019-07-31 14:13:30masło całkowicie zgniecione
- Beata , 2015-09-13 17:40:26Gut
precio: 13,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_tradicional_irlandesa_Kerrygold_irlandzkie/25441.htmlprecio: 6,44 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_campestre_de_Piatnica_83/55794.htmlprecio: 5,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maliuta_de_mantequilla_adicional/61218.htmlprecio: 13,66 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_de_kerrygold_salada_tradicional_irlandesa_irlandzkie_solone/100615.htmlprecio: 6,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Rolmlecz_Mantequilla_extra_rural_83/101642.htmlprecio: 12,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Lurpak_dans_ligeramente_salado_solone/35891.html2026-06-23
precio: 6,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_de_osickie_sin_lactosa_82_de_grasa_82_tl./65048.htmlprecio: 5,46 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Leche_UHT_manchada_0.0/20951.htmlprecio: 5,16 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Leche_UHT_manchada_0.5/20952.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Leche_manchada_2_UHT/20953.htmlprecio: 5,31 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Leche_UHT_manchada_3.2/20954.html






Carrito de compras