Luksja Creamy & Soft Jabón cremoso calmante con manzanilla y glicerina

Luksja
53Luksja Creamy & Soft Jabón cremoso calmante con manzanilla y glicerina
Kremowe mydło w kostce. Zawiera rumianek i glicerynę o kojących właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.
Luksja Creamy & Soft Jabón cremoso calmante con manzanilla y glicerinaLuksja Creamy & Soft Jabón cremoso calmante con manzanilla y glicerina
masa netto

masa netto

90 g

pojemność

cena za kilogram

27,78 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900536348773

5900536348773

precio: 2,50 zł

2.50 PLN NewCondition
Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Talc, Parfum, Sodium Chloride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Pentylene Glycol, Fructose, Urea, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Glucose, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium EDTA, CI 77891
Kremowe mydło w kostce. Zawiera rumianek i glicerynę o kojących właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.
marca:Luksja
Preparación y uso:Tylko do użytku zewnętrznego.
Tipo de embalaje:Owijka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno, infolinia 801 801 831
Dirección de devolución:Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno, infolinia 801 801 831
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    de karité Jabón nutritivo cremoso con almendras y manteca 90 g
    27,89zł/kg

    precio: 2,51 zł

    PLN
    1
    13
    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    provitamina B5 Jabón cremoso calmante con leche de algodón y 90 g
    27,78zł/kg

    precio: 2,50 zł

    PLN
    1
    33
    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    Kremowe mydło 90 g
    28,00zł/kg

    precio: 2,52 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Biały jeleń barra de jabón Biały jeleń barra de jabón
    hipoalergénico naturales 150 g
    53,27zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    54
    Sodasan Jabón ecológico Sodasan Sodasan Jabón ecológico Sodasan
    BIO Cosmetics con aroma a hierba de limón y jengibre 100 g
    111,60zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-10-16
    Sodasan Jabón orgánico Sodasan Sodasan Jabón orgánico Sodasan
    Cosmetics con aroma a almendras y aguacate BIO 100 g
    111,60zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-09-01
    Sodasan Jabón orgánico Sodasan Sodasan Jabón orgánico Sodasan
    Cosmetics con aroma a verbena y limón BIO 100 g
    111,60zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-08-07
    Sodasan Jabón vegetal Sodasan BIO Sodasan Jabón vegetal Sodasan BIO
    rosa y pelargonium 100 g
    108,60zł/kg

    precio: 10,86 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-09-23
    Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
    provitamina B5 líquido cremoso leche de algodón calmante y 500 ml
    14,44zł/l

    precio: 7,22 zł

    PLN
    1
    47
    fecha de caducidad 2028-10-30
    Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
    líquido cremoso, lino y leche de arroz 500 ml
    14,44zł/l

    precio: 7,22 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-11-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5