Twoja skóra jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dbaj o nią każdego dnia i pielęgnuj, ponieważ Cię chroni. Teraz możesz produkty Luksja zamówić przez internet z błyskawiczną dostawą do domu. Oferujemy naprawdę niskie koszty dostawy, a przy zakupach za kwotę 200 zł dowieziemy Ci zakupy nawet za darmo. Kupuj przez internet, oszczędzając czas i czekaj na paczkę już jutro.

 
5900536348872 5900536348872 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
provitamina B5 líquido cremoso leche de algodón calmante y 500 ml
14,44zł/l

precio: 7,22 zł

PLN
1
47
Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
5 5
5 1 Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
fecha de caducidad 2028-10-30
5900536348896 5900536348896 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
líquido cremoso, lino y leche de arroz 500 ml
14,44zł/l

precio: 7,22 zł

PLN
1
3
Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
5 5
5 1 Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
fecha de caducidad 2028-11-30
5900536348759 5900536348759 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Kremowe mydło 90 g
28,00zł/kg

precio: 2,52 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad
2029-02-28
5900536348735 5900536348735 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
provitamina B5 Jabón cremoso calmante con leche de algodón y 90 g
27,78zł/kg

precio: 2,50 zł

PLN
1
33
Luksja Luksja Creamy & Soft
5 5
5 3 Luksja Luksja Creamy & Soft
5900536348773 5900536348773 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
glicerina Jabón cremoso calmante con manzanilla y 90 g
27,78zł/kg

precio: 2,50 zł

PLN
1
23
Luksja Luksja Creamy & Soft
5 5
5 3 Luksja Luksja Creamy & Soft
5900536348766 5900536348766 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
de karité Jabón nutritivo cremoso con almendras y manteca 90 g
27,89zł/kg

precio: 2,51 zł

PLN
1
13
Luksja Luksja Creamy & Soft
5 5
5 1 Luksja Luksja Creamy & Soft
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5