Le Pepe Pesto de albahaca

Le Pepe
Le Pepe Pesto de albahacaLe Pepe Pesto de albahaca
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-11-11

pojemność

cena za kilogram

72,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905279458369

5905279458369

precio: 13,68 zł

13.68 PLN 2028-11-11 NewCondition
Bazylia 46%, olej słonecznikowy, orzechy nerkowca, mąka ziemniaczana (zawiera siarczyny), sól, mieszanka twardych serów (zwiera białko z mleka, laktozę), ser Grana Padano DOP (mleko, sól, substancja konserwująca: białko kurze- lizozym), orzechy pinii, czosnek, regulator kwasowości: E270, E330.

Włocławek Pasta de tomates Włocławek Pasta de tomates
Wloclawek 30% 190 g
27,11zł/kg

precio: 5,15 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Dawtona Pasta de tomate Dawtona Dawtona Pasta de tomate Dawtona
190 g
22,89zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-12-02
Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
pomidorowy 190 ml
16,84zł/l

precio: 3,20 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2028-05-21
Kotlin Kotlin Koncentrat Kotlin Kotlin Koncentrat
pomidorowy 30% 190 g
12,21zł/kg

precio: 2,32 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2027-04-30
Alce Nero Alce Nero Pesto con Alce Nero Alce Nero Pesto con
calabacín BIO 130 g
101,54zł/kg

precio: 13,20 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-04-15
Alce Nero pesto rojo de tomates Alce Nero pesto rojo de tomates
orgánicos secos 130 g
116,69zł/kg

precio: 15,17 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-25
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5