Crocus Mermelada de fresa con vainilla con contenido reducido de azúcar sin gluten

Krokus
51Crocus Mermelada de fresa con vainilla con contenido reducido de azúcar sin gluten

Sporządzono z 46 g owoców na 100 g produktu.
Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu. Produkt pasteryzowany.
Dżem truskawkowy z wanilią ma intensywny, ładny kolor, co świadczy o zachowaniu sporej części prozdrowotnych właściwości świeżych truskawek. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.

Crocus Mermelada de fresa con vainilla con contenido reducido de azúcar sin glutenCrocus Mermelada de fresa con vainilla con contenido reducido de azúcar sin gluten
BIO
masa netto

masa netto

235 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-01

pojemność

cena za kilogram

51,02 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906732622822

5906732622822

precio: 11,99 zł

11.99 PLN 2028-04-01 NewCondition

truskawki (50 %), cukier, sok z cytryny, pektyny - substancja żelująca, wanilia (0,1 %).


Wartość energetyczna: 595 kJ/140 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 35 g
w tym cukry: 34 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


Sporządzono z 46 g owoców na 100 g produktu.
Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu. Produkt pasteryzowany.
Dżem truskawkowy z wanilią ma intensywny, ładny kolor, co świadczy o zachowaniu sporej części prozdrowotnych właściwości świeżych truskawek. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Crocus Mermelada de cereza con Crocus Mermelada de cereza con
    gluten cardamomo con contenido reducido de azúcar sin 235 g
    52,94zł/kg

    precio: 12,44 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Krokus Crocus Mermelada de Krokus Crocus Mermelada de
    azúcar sin gluten ruibarbo con canela con contenido reducido de 235 g
    45,32zł/kg

    precio: 10,65 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-03-01
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    de grosella negro 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Krokus Crocus Col de Cuaresma con Krokus Crocus Col de Cuaresma con
    setas del bosque 670 g
    32,82zł/kg

    precio: 21,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5