caldo de pollo knorr

Knorr Knorr Rosół z kury to doskonała propozycja dla osób lubiących smaczne, aromatyczne dania, które można przygotować w krótkim czasie. Bulion z tej kostki rosołowej ma intensywny smak i drobiowy aromat, który idealnie pasuje do zup, sosów czy dań mięsnych. Kostka rosołowa Knorr czerpie z tradycyjnej receptury rosołu z kury, który jest jednym z najpopularniejszych rosołów na świecie. Rosół z kurczaka jest znany ze swoich właściwości prozdrowotnych i odżywczych, co czyni go idealnym dodatkiem do codziennej diety. Bulion drobiowy z kostki Knorr to produkt bez konserwantów ani barwników, łatwy w użyciu i bardzo wygodny w przechowywaniu. Wystarczy rozpuścić jedną kostkę w 0,5 l gorącej wody, aby uzyskać aromatyczny bulion. Można go wykorzystać do przygotowania zup, takich jak rosół drobiowy z makaronem i warzywami, krem z soczewicy z dodatkiem bulionetki czy zupa pomidorowa. Rosół Knorr doskonale sprawdzi się również jako dodatek do sosów mięsnych, zapewniając im intensywny smak i aromat. W skład kostki rosołowej wchodzą wyselekcjonowane, naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku domowego rosołu. Przykładamy ogromną wagę do zrównoważonej uprawy, ponieważ wierzymy, że warzywa i zioła uprawiane z troską odwdzięczają się lepszym i bogatszym smakiem. Jeśli cenisz sobie wygodę i szybkość przygotowywania posiłków, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z intensywnego smaku i aromatu Twoich potraw, wypróbuj także Knorr bulion wołowy, bulion szlachetny grzybowy z borowikami czy bulion warzywny.
caldo de pollo knorrcaldo de pollo knorr
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

55,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8711200355020

8711200355020

precio: 3,34 zł

3.34 PLN 2027-08-30 NewCondition
sól, skrobia, tłuszcz palmowy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy, cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, tłuszcz kurzy (3 %), cebula w proszku, kurkuma, mięso z kurczaka w proszku (1 %), aromaty, marchew (0,6 %), czosnek w proszku, natka pietruszki (0,5 %), czerwona papryka, nasiona SELERA, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu
Wartości odżywcze (%)100 ml
Energia27 kJ/6 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone0,3 g
Węglowodany<0,5 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,81 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
** Opakowanie pozwala na przygotowanie 12 porcji po 250 ml (1 kostka to 2 porcje).

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Knorr Rosół z kury to doskonała propozycja dla osób lubiących smaczne, aromatyczne dania, które można przygotować w krótkim czasie. Bulion z tej kostki rosołowej ma intensywny smak i drobiowy aromat, który idealnie pasuje do zup, sosów czy dań mięsnych. Kostka rosołowa Knorr czerpie z tradycyjnej receptury rosołu z kury, który jest jednym z najpopularniejszych rosołów na świecie. Rosół z kurczaka jest znany ze swoich właściwości prozdrowotnych i odżywczych, co czyni go idealnym dodatkiem do codziennej diety. Bulion drobiowy z kostki Knorr to produkt bez konserwantów ani barwników, łatwy w użyciu i bardzo wygodny w przechowywaniu. Wystarczy rozpuścić jedną kostkę w 0,5 l gorącej wody, aby uzyskać aromatyczny bulion. Można go wykorzystać do przygotowania zup, takich jak rosół drobiowy z makaronem i warzywami, krem z soczewicy z dodatkiem bulionetki czy zupa pomidorowa. Rosół Knorr doskonale sprawdzi się również jako dodatek do sosów mięsnych, zapewniając im intensywny smak i aromat. W skład kostki rosołowej wchodzą wyselekcjonowane, naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku domowego rosołu. Przykładamy ogromną wagę do zrównoważonej uprawy, ponieważ wierzymy, że warzywa i zioła uprawiane z troską odwdzięczają się lepszym i bogatszym smakiem. Jeśli cenisz sobie wygodę i szybkość przygotowywania posiłków, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z intensywnego smaku i aromatu Twoich potraw, wypróbuj także Knorr bulion wołowy, bulion szlachetny grzybowy z borowikami czy bulion warzywny.
Características:- Knorr Rosół z kury znakomicie wzbogaci smak Twoich potraw, - Do produkcji kostki rosołowej Knorr użyliśmy wyłącznie składników wysokiej jakości, - Jedna kostka wystarczy do przygotowania aż 0,5 litra rosołu, - Kostka rosołowa Knorr jest produktem bezglutenowym, bez konserwantów ani sztucznych barwników, - Bulion z kostki rosołowej Knorr świetnie sprawdzi się do zup, sosów, dań z makaronu czy risotto, - Kostka bulionowa nadaje Twoim daniom intensywny zapach prawdziwego rosołu
marca:Knorr
Nombre del producto regulado legalmente:Bulion drobiowy.
Otra información:6 x 10 g = 60 g e
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz z boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Jak użyć kostki bulionowej Knorr: Podstawowy sposób przygotowania: kostkę rozpuścić w 0,5 l wrzącej wody. możesz: dodać kostkę bezpośrednio do dania. Dla pełniejszego smaku dodaj 250 g warzyw.
Tipo de embalaje:Pudełko
Dirección del productor:Unilever Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa Infolinia: 801 109 387, całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora
Dirección de devolución:Unilever Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa Infolinia: 801 109 387, całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora
Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
​​cubos ) vegetal 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-28
Winiary Caldo winiary en cubos de Winiary Caldo winiary en cubos de
ternera (6 cubos) 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary cubos de caldo de salsa de Winiary cubos de caldo de salsa de
carne 6 Kostak 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-30
Kucharek caldo de verduras Kucharek caldo de verduras
fecha de caducidad 2027-04-30
PRECIO REDUCIDO -40%
Winiary sopa de caldo de pollo Winiary sopa de caldo de pollo
170 g
32,71zł/kg

precio: 5,56 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-30
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
BIO Cubitos de caldo de ave sin azúcares añadidos, 88 g
94,89zł/kg

precio: 8,35 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-08-26
Bulion Caldo de vegetarianos 120g Bulion Caldo de vegetarianos 120g
120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-18
Winiary cubos de caldo de caldo de Winiary cubos de caldo de caldo de
12 cubos de carne de vacuno 120 g
56,58zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-03-30
Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
borscht rojo en polvo 14 g
130,71zł/kg

precio: 1,83 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-01-31
Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
sopa agria en polvo con crutones 17 g
108,24zł/kg

precio: 1,84 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
90,48zł/kg

precio: 1,90 zł

PLN
1
55
fecha de caducidad 2027-02-28
Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
100,00zł/kg

precio: 1,90 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-05-30
Knorr sopa de queso con hierbas en Knorr sopa de queso con hierbas en
polvo nudle 61 g
49,02zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-05-30
Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de
remolacha 53 g
84,91zł/kg

precio: 4,50 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-01-30
Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
para asado brillante 25 g
184,80zł/kg

precio: 4,62 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5