Aderezo de ensalada Knorr Dill and herb

Knorr
51Aderezo de ensalada Knorr Dill and herb
Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy Knorr to idealny dodatek do sałatek, który dostarczy Twojemu podniebieniu niezapomnianych doznań smakowych. Ten doskonały dressing do sałatek sprawi, że Twoje sałatki i surówki będą wyjątkowo smaczne i aromatyczne. Sos koperkowo-ziołowy pozwoli Ci stworzyć doskonałe połączenie z ulubionymi składnikami sałatek. Jego intensywny, koperkowy smak w zestawieniu z wyśmienitymi ziołami z rolnictwa zrównoważonego sprawia, że sos ten doskonale pasuje do wielu rodzajów sałatek (także wegetariańskich). Możesz go wykorzystać do tradycyjnej sałatki greckiej lub po prostu wymieszać z wybranymi świeżymi warzywami. Wystarczy dobrze wymieszać zawartość torebki z 3 łyżkami wody oraz 3 łyżkami oleju roślinnego. Mieszankę należy następnie dodać do sałatki czy surówki 15 minut przed jej podaniem. To łatwy i szybki sposób na podkręcenie smaku i nadanie wyrazistości naszej warzywnej kompozycji. Co ważne, sos sałatkowy Knorr to produkt bez konserwantów, co czyni z niego lepszy wybór w Twojej kuchni. W skład sosu wchodzą naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku i aromatu, a dodatkowo są one uprawiane w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Dzięki temu wybierając produkty Knorr, wspomagasz minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko i wspierasz ochronę zasobów naturalnych. Wypróbuj także inne sosy sałatkowe Knorr – może do gustu przypadnie Ci sos włoski? A może masz ochotę na kulinarną wyprawę do Paryża i sos francuski? Spróbuj różnych smaków i odkryj nowe możliwości w kuchni dzięki sosom sałatkowym Knorr.
Aderezo de ensalada Knorr Dill and herbAderezo de ensalada Knorr Dill and herb
masa netto

masa netto

9 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

211,11 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714100855287

8714100855287

precio: 1,90 zł

1.90 PLN 2027-10-30 NewCondition
cukier, sól jodowana, skrobia, regulator kwasowości: octany sodu, kwas: kwas cytrynowy, maltodekstryna, koperek (5 %), olej kukurydziany, błonnik cytrusowy, natka pietruszki (1,6 %), szczypiorek (1,6 %), mielona GORCZYCA, aromaty, sok z cytryny, sól, cebula, pieprz
Wartości odżywcze (%)100 ml
Energia1834 kJ/438 kcal
Tłuszcz46 g
w tym kwasy nasycone4,3 g
Węglowodany5,2 g
w tym cukry3,3 g
Błonnik0,5 g
Białko<0,5 g
Sól2 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja = 30 ml. Opakowanie pozwala na przygotowanie 3 porcji sosu.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy Knorr to idealny dodatek do sałatek, który dostarczy Twojemu podniebieniu niezapomnianych doznań smakowych. Ten doskonały dressing do sałatek sprawi, że Twoje sałatki i surówki będą wyjątkowo smaczne i aromatyczne. Sos koperkowo-ziołowy pozwoli Ci stworzyć doskonałe połączenie z ulubionymi składnikami sałatek. Jego intensywny, koperkowy smak w zestawieniu z wyśmienitymi ziołami z rolnictwa zrównoważonego sprawia, że sos ten doskonale pasuje do wielu rodzajów sałatek (także wegetariańskich). Możesz go wykorzystać do tradycyjnej sałatki greckiej lub po prostu wymieszać z wybranymi świeżymi warzywami. Wystarczy dobrze wymieszać zawartość torebki z 3 łyżkami wody oraz 3 łyżkami oleju roślinnego. Mieszankę należy następnie dodać do sałatki czy surówki 15 minut przed jej podaniem. To łatwy i szybki sposób na podkręcenie smaku i nadanie wyrazistości naszej warzywnej kompozycji. Co ważne, sos sałatkowy Knorr to produkt bez konserwantów, co czyni z niego lepszy wybór w Twojej kuchni. W skład sosu wchodzą naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku i aromatu, a dodatkowo są one uprawiane w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Dzięki temu wybierając produkty Knorr, wspomagasz minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko i wspierasz ochronę zasobów naturalnych. Wypróbuj także inne sosy sałatkowe Knorr – może do gustu przypadnie Ci sos włoski? A może masz ochotę na kulinarną wyprawę do Paryża i sos francuski? Spróbuj różnych smaków i odkryj nowe możliwości w kuchni dzięki sosom sałatkowym Knorr.
Características:- Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy Knorr bez konserwantów to idealne dopełnienie surówek i sałatek, - Sos do sałatek Knorr zawiera najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak koperek, pieprz czy gorczycę, które dodadzą wyrazistości Twoim sałatkom, - Ten sos do sałatki idealnie sprawdzi się jako sos do sałatki greckiej czy innych sałatek na bazie świeżych warzyw, - Ten dressing do sałatek nie zawiera konserwantów ani glutaminianu sodu, dzięki czemu będzie zdrowszym wyborem w Twojej kuchni, - Aby przygotować ten sos ziołowy do sałatek, wsyp zawartość saszetki do szklanki, dodaj po 3 łyżki wody i oleju roślinnego, a następnie dobrze wymieszaj — i gotowe, - Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy Knorr wspaniale podkreśli smak Twoich sałatek i surówek, dodając im wyrazistości i oryginalności
marca:Knorr
Nombre del producto regulado legalmente:Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: 1. Wsyp sos sałatkowy do szklanki. 2. Dodaj 3 łyżki stołowe wody i 3 łyżki stołowe oleju roślinnego i dobrze wymieszaj. 3. Gotowy sos wymieszaj z sałatką około 15 minut przed podaniem. Propozycja sałatki: sałata, rzodkiewka, ogórek, bazylia.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat La primacía de polvo de Prymat La primacía de polvo de
    aderezo para ensalada griega de hierbas y ajo 9 g
    134,44zł/kg

    precio: 1,21 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Prymat Prymat Sos sałatkowy Prymat Prymat Sos sałatkowy
    francuski 9 g
    134,44zł/kg

    precio: 1,21 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
    fecha de caducidad 2027-03-04
    Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
    de dulce - amargo 500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
    para asado brillante 25 g
    184,80zł/kg

    precio: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
    fecha de caducidad 2027-04-23
    Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    borscht rojo en polvo 14 g
    130,71zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa agria en polvo con crutones 17 g
    108,24zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
    polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
    90,48zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
    100,00zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr sopa de queso con hierbas en Knorr sopa de queso con hierbas en
    polvo nudle 61 g
    49,02zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de
    remolacha 53 g
    84,91zł/kg

    precio: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2027-01-30
    Knorr Taza de queso Knorr caliente Knorr Taza de queso Knorr caliente
    y crutones 22 g
    86,36zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5