Holle carne de pollo gluten libre de BIO, después del 4 meses , po 4. miesiącu

Holle

SKŁADNIKI
mięso z kurczaka*(40%), woda, pełnoziarnisty ryż gotowany*  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowe. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Połowę słoiczka wymieszać z przecierem warzywnymi podgrzać. Sprawdzić temperaturę przed podaniem.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 410 kJ / 98 kcal;
Tłuszcz: 4 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g;
Węglowodany: 6,1 g;
w tym cukry: <0,7 g;
Białko: 9,3 g;
Sól: 0,1 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.

Holle carne de pollo gluten libre de BIOHolle carne de pollo gluten libre de BIO
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

82,72 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104952695

7640104952695

precio: 10,34 zł

10.34 PLN 2029-05-30 NewCondition

Woda, mięso z kurczaka* 40%, skrobia**.

*składniki z hodowli rolnictwa biodynamicznego

**składniki z upraw rolnictwa ekologicznego


SKŁADNIKI
mięso z kurczaka*(40%), woda, pełnoziarnisty ryż gotowany*  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowe. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Połowę słoiczka wymieszać z przecierem warzywnymi podgrzać. Sprawdzić temperaturę przed podaniem.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 410 kJ / 98 kcal;
Tłuszcz: 4 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g;
Węglowodany: 6,1 g;
w tym cukry: <0,7 g;
Białko: 9,3 g;
Sól: 0,1 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Zanahorias tiernas HiPP con Hipp Zanahorias tiernas HiPP con
patatas BIO después del 4 meses 125 g
41,12zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
47
fecha de caducidad 2027-11-30
BoboVita Primero cucharadita BoboVita Primero cucharadita
Broccoli después del 4 meses 125 g
37,52zł/kg

precio: 4,69 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-09-10
BoboVita Verduras Obiadek con pavo BoboVita Verduras Obiadek con pavo
aromático después del 5 meses 125 g
34,32zł/kg

precio: 4,29 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-01
BoboVita Cena de zanahoria BoboVita Cena de zanahoria
BoboVita después del 4 meses 125 g
34,32zł/kg

precio: 4,29 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-08-13
Hipp HiPP La primera zanahoria BIO Hipp HiPP La primera zanahoria BIO
La primera cuchara después del 4 meses 80 g
53,63zł/kg

precio: 4,29 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2027-04-30
Hipp HiPP First BIO Pumpkin First Hipp HiPP First BIO Pumpkin First
Cucharadita después del 4 meses 80 g
53,63zł/kg

precio: 4,29 zł

PLN
1
60
fecha de caducidad 2028-01-31
Hipp HiPP La primera manzana BIO Hipp HiPP La primera manzana BIO
La primera cuchara después del 4 meses 80 g
53,63zł/kg

precio: 4,29 zł

PLN
1
40
fecha de caducidad 2028-02-29
Hipp HiPP La primera pera BIO La Hipp HiPP La primera pera BIO La
primera cucharadita después del 4 meses 80 g
53,63zł/kg

precio: 4,29 zł

PLN
1
39
fecha de caducidad 2028-02-29
Holle Papilla orgánica multigrano Holle Papilla orgánica multigrano
BIO Holle con copos de maíz y frutas, no lácteos después del 9 meses 250 g
60,48zł/kg

precio: 15,12 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-08-30
Holle Papilla orgánica multigrano Holle Papilla orgánica multigrano
Holle con copos de maíz, no lácteos BIO después del 9 meses 250 g
63,96zł/kg

precio: 15,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-05
Holle Holle Bizcocho integral de Holle Holle Bizcocho integral de
espelta BIO después sexto mes 200 g
75,85zł/kg

precio: 15,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-05-11
Holle Holle Papilla de avena Holle Holle Papilla de avena
integral integral BIO después del 4 meses 250 g
53,64zł/kg

precio: 13,41 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-12
Holle Papilla de Holle Muesli con Holle Papilla de Holle Muesli con
frutas, no lácteos BIO después sexto mes 250 g
60,88zł/kg

precio: 15,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-11-21
Holle Harina Harina de leche de Holle Harina Harina de leche de
mijo integral BIO después del 4 meses 250 g
59,96zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-06
Holle Gachas de espelta de leche Holle Gachas de espelta de leche
integral Holle BIO después del 4 meses 250 g
51,52zł/kg

precio: 12,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-01
Holle Gachas de trigo integral Holle Gachas de trigo integral
Holle BIO después del 4 meses 250 g
53,64zł/kg

precio: 13,41 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-10-07
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5