HiPP Mousse de frutas y cereales de manzana-plátano-mango-coco BIO, después sexto mes, po 6. miesiącu

Hipp
53HiPP Mousse de frutas y cereales de manzana-plátano-mango-coco BIO, después sexto mes, po 6. miesiącu
HiPP Mousse de frutas y cereales de manzana-plátano-mango-coco BIOHiPP Mousse de frutas y cereales de manzana-plátano-mango-coco BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-23

pojemność

cena za kilogram

47,50 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300425231

4062300425231

precio: 4,75 zł

4.75 PLN 2027-04-23 NewCondition
owoce* 75 % (jabłka* 60 %, banany* 8 %, mango* 7 %), woda, mus kokosowy* 9 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 4 %, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna kJ / kcal307 / 73
tłuszcz2,0 g
- w tym kwasy nasycone1,6 g
węglowodany11,8 g
- w tym cukry8,8 g
błonnik2,1 g
białko0,9 g
sól<0,05 g
sód<0,02 g

Owies : Zawiera
BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry
marca:HiPP
Sobre la marca:HiPP BIO od pokoleń
Nombre del producto regulado legalmente:Jabłka-Banany-Mango-Kokos z owsem. Mus owocowo-zbożowy. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany.
Otra información:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - AT-BIO-301, rolnictwo UE/spoza UE
Conservación:Po otwarciu przechowuj tubkę w lodówce i zużyj w ciągu jednego dnia.
Preparación y uso:Idealny na deser lub jako część mniejszego posiłku. Zalecamy podawanie musu łyżeczką w celu kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych. Podawaj 1 do 2 tubek w ciągu dnia. Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. Ważne: częsty kontakt ząbków z musem owocowym może powodować próchnicę. Dlatego mus najlepiej podawaj dziecku łyżeczką i nie dopuszczaj do częstego i długotrwałego ssania tubki. Nie pozwól dziecku bawić się tubką i ssać nakrętki.
Tipo de embalaje:Woreczek
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Dirección de devolución:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Hipp HiPP Hipp HiPP
    Manzanas-Mango-Melocotones BIO después sexto mes 100 g
    47,50zł/kg

    precio: 4,75 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-08-29
    Hipp HiPP Hipp HiPP
    Peras-Manzanas-Mango-Maracuyá BIO después sexto mes 100 g
    47,50zł/kg

    precio: 4,75 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2027-11-14
    Hipp Hipp Hipp Hipp
    Manzanas-Melocotones-Frutos del bosque BIO después sexto mes 100 g
    47,50zł/kg

    precio: 4,75 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2027-09-02
    Hipp HiPP Peras-Plátanos-Kiwi BIO Hipp HiPP Peras-Plátanos-Kiwi BIO
    después sexto mes 100 g
    47,50zł/kg

    precio: 4,75 zł

    PLN
    1
    39
    fecha de caducidad 2027-10-31
    Hipp HiPP Peras-Ciruelas-Grosellas Hipp HiPP Peras-Ciruelas-Grosellas
    Negras BIO después sexto mes 100 g
    47,50zł/kg

    precio: 4,75 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-09-28
    Hipp HiPP Hipp HiPP
    Manzanas-Plátanos-Frambuesas con cereales BIO después sexto mes 100 g
    47,50zł/kg

    precio: 4,75 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-02-15
    Hipp HiPP Hipp HiPP
    Manzanas-Fresas-Plátanos BIO después sexto mes 100 g
    47,50zł/kg

    precio: 4,75 zł

    PLN
    1
    45
    fecha de caducidad 2027-09-04
    PRECIO REDUCIDO -55%
    Fruchtbar Fruchtbar Mousse de Fruchtbar Fruchtbar Mousse de
    espelta, avena frutas 3 granos melocotón, manzana, mijo, después sexto mes 100 g
    28,70zł/kg

    precio: 2,87 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-22
    Hipp Hipp Melocotones y Hipp Hipp Melocotones y
    albaricoques con requesón BIO después sexto mes 160 g
    42,44zł/kg

    precio: 6,79 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Hipp Hipp
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Hipp HIPP Mango y plátanos con Hipp HIPP Mango y plátanos con
    yogur BIO después sexto mes 160 g
    42,44zł/kg

    precio: 6,79 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Hipp HiPP Hipp HiPP
    Manzanas-Melocotones-Mirabelki BIO después sexto mes 100 g
    47,50zł/kg

    precio: 4,75 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2027-08-15
    Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
    arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
    pavo BIO después del 7 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
    ternera BIO después del 8 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
    BIO después del 4 meses 200 ml
    28,70zł/l

    precio: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5