hector zanahorias, en lata

Hektor
55
bardzo smacznahector zanahorias, en lata
51hector zanahorias, en lata
hector zanahorias, en latahector zanahorias, en lata
masa netto

masa netto

460 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

10,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000468

5904747000468

precio: 4,73 zł

comprar 8 szt. para 4.66 zł/szt
4.73 PLN 2027-05-30 NewCondition

Marchewka kostka, woda, sól.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2020-11-14 02:53:51bardzo smaczna



Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
Hektor 460 g
13,02zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-05-30
Orzeł Polska Águila polaca Orzeł Polska Águila polaca
Remolachas caseras en escabeche 460 g
17,37zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-10-30
Provitus zanahorias fritas y Provitus zanahorias fritas y
guisantes 480 g
15,15zł/kg

precio: 7,27 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-12-30
Provitus Zanahoria frita de la Provitus Zanahoria frita de la
abuela 480 g
15,15zł/kg

precio: 7,27 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-28
Bonduelle joven zanahoria Bonduelle joven zanahoria
212 ml
23,54zł/l

precio: 4,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-31
Bio Europa Bio Europe zanahorias Bio Europa Bio Europe zanahorias
en escabeche en un tarro 340 g
23,50zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-12-31
Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
Bonduelle Tradicional 400 g
11,68zł/kg

precio: 4,67 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-30
Hektor Compota de cereza Hektor Hektor Compota de cereza Hektor
900 g
15,08zł/kg

precio: 13,57 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-10-30
Hektor Compota de fresa Hektor Hektor Compota de fresa Hektor
900 g
11,58zł/kg

precio: 10,42 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-01-30
Hektor Compota de ciruela Hektor Hektor Compota de ciruela Hektor
900 g
9,99zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-09-30
Hektor grosella compota Hektor grosella compota
900 g
16,16zł/kg

precio: 14,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Hektor Compota de grosella Hektor Compota de grosella
espinosa Hektor 900 g
12,04zł/kg

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-08-30
Hektor Hektor Sorrel picado Hektor Hektor Sorrel picado
270 g
15,48zł/kg

precio: 4,18 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5