Goat Farm Masło kozie 125 g

Opis alternatywny

Optimised Product Description - Goat Farm Masło kozie 82% tłuszczu 125 g

Marka

Goat Farm

Marka standaryzowana

Marka - Goat Farm

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Masło kozie, zawartość tłuszczu 82%.

masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-22

pojemność

cena za kilogram

104,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907627470771

5907627470771

precio: 13,12 zł

13.12 PLN 2026-11-22 NewCondition
Goat Farm Masło kozie 82% Goat Farm Masło kozie 82%
tłuszczu 125 g
103,92zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-11-15
Wartości odżywcze
 na 100 g
Wartość energetyczna 3162 kJ / 769 kcal
Tłuszcz 85 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 60 g
Węglowodany 0,5 g
w tym cukry 0,5 g
Białko 0,5 g
Sól 0 g
Obliczona wartość odżywcza
 na 100g  
Wartość energetyczna (kJ) 3162    
Wartość energetyczna (kcal) 769    
Tłuszcz (g) 85    
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 60    
Węglowodany (g) 0.5    
w tym cukry (g) 0.5    
Białko (g) 0.5    
Sól (g) 0

Goat Farm Masło kozie 125 g

Opis alternatywny

Optimised Product Description - Goat Farm Masło kozie 82% tłuszczu 125 g

Marka

Goat Farm

Marka standaryzowana

Marka - Goat Farm

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Masło kozie, zawartość tłuszczu 82%.


Jagr mantequilla extra de Warlubie Jagr mantequilla extra de Warlubie
200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-08
Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
grasa 200 g
37,15zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-24
Kerry Gold Mantequilla tradicional Kerry Gold Mantequilla tradicional
irlandesa Kerrygold 200 g
56,10zł/kg

precio: 11,22 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2026-12-22
Sobik Piedra de afilar extra de Sobik Piedra de afilar extra de
mantequilla Sobik 300 g
44,83zł/kg

precio: 13,45 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2026-10-23
Sobik Mini mantequilla Sobik Sobik Mini mantequilla Sobik
Mountain Osełeczka 100 g
50,00zł/kg

precio: 5 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-23
Mlekovita Mantequilla clarificada Mlekovita Mantequilla clarificada
Mlekovita, 99,8% de grasa láctea 250 g
60,88zł/kg

precio: 15,22 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-21
Piątnica Mantequilla campestre de Piątnica Mantequilla campestre de
Piątnica 83% 200 g
37,45zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2026-12-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5