Filete Roleski y Salsa para Hamburguesas

Roleski

Pomidorowo-paprykowy, z nutą pieprzu cayenne, chrupiacą cebulką i delikatnym posmakiem kolendry - przyjemnym, ale nie nachalnym. Tak jak lubisz! Burgery i steki z nim w ekipie to smak, który podbija podniebienia i żołądki oraz znacząco zwiększa liczbę dokładek. Niezawodny na grille, na domowe przyjęcia, do tostów. Kiedy raz pojawi się w lodówce, w mig jest jej stałym bywalcem. I o to chodzi! 

Bez konserwantów. Obowiązkowy przy grillu. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Filete Roleski y Salsa para HamburguesasFilete Roleski y Salsa para Hamburguesas
masa netto

masa netto

370 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-28

pojemność

cena za kilogram

19,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019643

5901044019643

precio: 7,26 zł

comprar 6 szt. para 7.15 zł/szt
7.26 PLN 2027-05-28 NewCondition

Przecier pomidorowy (40%), cukier, ocet spirytusowy, woda, papryka czerwona (3%), sól, papryka zielona (2%), cebula, skrobia modyfikowana, przyprawy, gorczyca.


Wartość odżywcza na 100 g

Energia 769 kJ/181 kcal

Tłuszcz 0,6 g

- w tym kwasy nasycone 0 g

Węglowodany 40 g

- w tym cukry 38 g

Białko 1,8 g

Sól 2,9 g


Pomidorowo-paprykowy, z nutą pieprzu cayenne, chrupiacą cebulką i delikatnym posmakiem kolendry - przyjemnym, ale nie nachalnym. Tak jak lubisz! Burgery i steki z nim w ekipie to smak, który podbija podniebienia i żołądki oraz znacząco zwiększa liczbę dokładek. Niezawodny na grille, na domowe przyjęcia, do tostów. Kiedy raz pojawi się w lodówce, w mig jest jej stałym bywalcem. I o to chodzi! 

Bez konserwantów. Obowiązkowy przy grillu. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


Roleski Salsa BBQ Original Roleski Roleski Salsa BBQ Original Roleski
370 g
21,59zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-09-22
Roleski Roleski Sos Thai One Roleski Roleski Sos Thai One
370 g
21,59zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2026-12-19
Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
fecha de caducidad 2027-03-04
Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
para asado brillante 25 g
184,80zł/kg

precio: 4,62 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-05-30
Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
fecha de caducidad 2027-04-23
Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
fecha de caducidad 2027-03-12
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5