FLORPAK Figa secó

Florpak
52FLORPAK Figa secó

Charakteryzuje się najwyższą pośród wszystkich owoców zawartością błonnika pokarmowego. Ma działanie odtruwające, a zawarty w fidze cynk wspomaga układ hormonalny. Reguluje ciśnienie krwi i zmniejsza zły cholesterol. Smaczna przekąska,  jak również niezastąpiony dodatek do deserów i ciast.

FLORPAK Figa secóFLORPAK Figa secó
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

43,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931700852

5901931700852

precio: 10,99 zł

comprar 20 szt. para 10.83 zł/szt
10.99 PLN 2026-11-30 NewCondition

Figi suszone, substancja konserwująca: dwutlenek siarki.


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Información para alérgicos:

Produkt zawiera w swym składzie dwutlenek siarki.

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne i włoskie.


Charakteryzuje się najwyższą pośród wszystkich owoców zawartością błonnika pokarmowego. Ma działanie odtruwające, a zawarty w fidze cynk wspomaga układ hormonalny. Reguluje ciśnienie krwi i zmniejsza zły cholesterol. Smaczna przekąska,  jak również niezastąpiony dodatek do deserów i ciast.


marca:Florpak
Dirección del productor:

Florapk Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Dirección de devolución:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Bio Planet Bayas de Bio Planet Bio Planet Bayas de
    goji secas BIO 250 g
    86,64zł/kg

    precio: 21,66 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-01-10
    Bio Planet Bio Planet morera Bio Planet Bio Planet morera
    blanca seca BIO 250 g
    103,96zł/kg

    precio: 25,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-10-06
    Florpak Los arándanos secos Florpak Los arándanos secos
    FLORPAK 250 g
    51,96zł/kg

    precio: 12,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet higos secos Bio Planet higos secos
    400 g
    89,98zł/kg

    precio: 35,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 1 kg

    precio: 86,20 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-11-28
    Bakalland fechas sin hueso Bakalland fechas sin hueso
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Bakalland amapola masa Bakalland amapola masa
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Florpak frijoles rojos en la bolsa Florpak frijoles rojos en la bolsa
    de 400g FLORPAK 500 g
    12,64zł/kg

    precio: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Florpak Frijoles FLORPAK uniforme Florpak Frijoles FLORPAK uniforme
    blanco 500 g
    18,54zł/kg

    precio: 9,27 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes
    450 g
    23,38zł/kg

    precio: 10,52 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Florpak FLORPAK Judías gigantes Florpak FLORPAK Judías gigantes
    Medio 450 g
    21,36zł/kg

    precio: 9,61 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Florpak lentejas rojas FLORPAK Florpak lentejas rojas FLORPAK
    500 g
    16,38zł/kg

    precio: 8,19 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Florpak lentejas verdes FLORPAK Florpak lentejas verdes FLORPAK
    500 g
    14,30zł/kg

    precio: 7,15 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-12-31
    Florpak FLORPAK sopa griega Florpak FLORPAK sopa griega
    400 g
    19,33zł/kg

    precio: 7,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5