Bio Planet BIO Higos Secos

Bio Planet

Ekologiczne figi mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Świetnie nadają się do dosładzania dżemów owocowych. Polecamy jako dodatek do porannej owsianki, ciast, deserów. Na suszonych figach może występować biały nalot. Jest to zjawisko naturalne, związane z wytrącaniem się fruktozy, które nie wpływa na jakość produktu.

Bio Planet BIO Higos SecosBio Planet BIO Higos Secos
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-28

pojemność

cena za kilogram

86,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660336

5907814660336

precio: 86,20 zł

86.20 PLN 2027-11-28 NewCondition

figi suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1086 kJ / 257 kcal
Tłuszcz - 0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 54 g
w tym cukry - 48 g
Białko - 3,3 g
Sól - 0,03 g


Ekologiczne figi mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Świetnie nadają się do dosładzania dżemów owocowych. Polecamy jako dodatek do porannej owsianki, ciast, deserów. Na suszonych figach może występować biały nalot. Jest to zjawisko naturalne, związane z wytrącaniem się fruktozy, które nie wpływa na jakość produktu.


Bio Planet Pasas Bio Planet Bio Planet Pasas Bio Planet
sultanas sin gluten BIO 1 kg

precio: 41,20 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Dátiles sin Bio Planet Bio Planet Dátiles sin
pepitas, secos sin gluten BIO 1 kg

precio: 32,74 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet California Bio Planet Bio Planet California
Ciruelas pasas sin semillas sin gluten BIO 1 kg

precio: 77,51 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-16
Bio Planet Bayas de goji Bio Planet Bayas de goji
deshidratadas Bio Planet BIO 1 kg

precio: 76,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-10
Bio Planet Bio Planet Mulberry Bio Planet Bio Planet Mulberry
blanco secado BIO 1 kg

precio: 94,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-06
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet higos secos Bio Planet higos secos
400 g
89,98zł/kg

precio: 35,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-28
Florpak FLORPAK Figa secó Florpak FLORPAK Figa secó
250 g
43,96zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2026-11-30
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Bio Planet Ciruelas sin semillas Bio Planet Ciruelas sin semillas
Bio Planet Californian, secas sin gluten BIO 400 g
85,53zł/kg

precio: 34,21 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-08-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5