Ekologiko tomates orgánicos secos

Ekologiko
Ekologiko tomates orgánicos secosEkologiko tomates orgánicos secos
BIO
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-31

pojemność

cena za kilogram

99,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231224

5903111231224

precio: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-10-31 NewCondition
pomidory suszone* 93%, sól morska 7%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Wartość odżywcza w 100g. produktu: wartość energetyczna - 1080kJ/258kcal; tłuszcz 3,0g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4g; węglowodany 44,0g, w tym cukry 38,0g; białko 14,0g; błonnik 12,0; sód 7,0g.
Uwaga: możliwa obecność alergentów tj. gluten, orzechy.
Bio Planet Bio Planet Tomates Bio Planet Bio Planet Tomates
salados secos BIO 150 g
70,07zł/kg

precio: 10,51 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-12-31
Bio Planet Tomates Secos Salados Bio Planet Tomates Secos Salados
Bio Planet BIO 400 g
64,68zł/kg

precio: 25,87 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-12-31
Florpak frijoles rojos en la bolsa Florpak frijoles rojos en la bolsa
de 400g FLORPAK 500 g
12,64zł/kg

precio: 6,32 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-12-31
Cenos guisantes amarillos sin Cenos guisantes amarillos sin
cáscara 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-02-28
Bakalland amapola masa Bakalland amapola masa
fecha de caducidad 2028-01-30
Melvit Frijoles Melvit Gigantes Melvit Frijoles Melvit Gigantes
400 g
16,05zł/kg

precio: 6,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-07
Kupiec habas hermoso Jas Tyczny Kupiec habas hermoso Jas Tyczny
400 g
30,35zł/kg

precio: 12,14 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-31
Melvit guisantes partidos , la Melvit guisantes partidos , la
mitad 400 g
8,38zł/kg

precio: 3,35 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-03
Ekologiko basmati Arroz orgánico Ekologiko basmati Arroz orgánico
Ekologiko 500 g
26,72zł/kg

precio: 13,36 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko lentejas rojas Ekologiko Ekologiko lentejas rojas
BIO
Ekologiko lentejas rojas Ekologiko lentejas rojas
400 g
23,00zł/kg

precio: 9,20 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Ekologiko Cuscús de trigo Ekologiko Cuscús de trigo
BIO
Cuscús de trigo integral Ecológico Cuscús de trigo integral Ecológico
integral Ecológico 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-11
Ekologiko Ekologiko Orgánica de Ekologiko Ekologiko Orgánica de
azúcar de caña marrón 500 g
18,94zł/kg

precio: 9,47 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko muesli Ekologiko Ekologiko muesli
orgánico, fruta 300 g
35,70zł/kg

precio: 10,71 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-03-30
Ekologiko Ekologiko Orgánica de Ekologiko Ekologiko Orgánica de
muesli tropical 300 g
27,83zł/kg

precio: 8,35 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-25
Ekologiko Ekologiko Orgánica Ekologiko Ekologiko Orgánica
BIO
Ekologiko Orgánica arroz blanco grano largo Ekologiko Orgánica arroz blanco grano largo
arroz blanco grano largo 500 g
16,32zł/kg

precio: 8,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-28
Ekologiko copos de mijo Ekologiko Ekologiko copos de mijo Ekologiko
BIO
copos de mijo Ekologiko orgánicos copos de mijo Ekologiko orgánicos
orgánicos 300 g
22,60zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-05-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5