Tomates Secos Salados Bio Planet BIO

Bio Planet

Ekologiczne pomidory suszone doskonale sprawdzają się jako dodatek do zapiekanek warzywnych i zup. Polecamy również w postaci rozdrobnionej jako przyprawę np. do risotto.

Tomates Secos Salados Bio Planet BIOTomates Secos Salados Bio Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

64,68 zł / kg

kraj

País de origen

Turcja

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605410145

5902605410145

precio: 25,87 zł

25.87 PLN 2026-12-31 NewCondition

suszone pomidory* (93 %), sól morska (7 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny).


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1312 kJ / 311 kcal
Tłuszcz - 3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,4 g
Węglowodany - 51 g
w tym cukry - 38 g
Białko - 14 g
Sól - 7,0 g


Ekologiczne pomidory suszone doskonale sprawdzają się jako dodatek do zapiekanek warzywnych i zup. Polecamy również w postaci rozdrobnionej jako przyprawę np. do risotto.


marca:

Bio Planet


Nombre del producto regulado legalmente:Pomidory suszone solone.
Otra información:

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE


Conservación:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Tipo de embalaje:

Torebka


País de origen:

Turcja


Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Cenos guisantes amarillos sin Cenos guisantes amarillos sin
cáscara 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-02-28
Melvit Frijoles Melvit Gigantes Melvit Frijoles Melvit Gigantes
400 g
16,05zł/kg

precio: 6,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-07
Kupiec habas hermoso Jas Tyczny Kupiec habas hermoso Jas Tyczny
400 g
30,35zł/kg

precio: 12,14 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-31
Melvit guisantes partidos , la Melvit guisantes partidos , la
mitad 400 g
8,38zł/kg

precio: 3,35 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-03
Kupiec Hermosas judías enanas Kupiec Hermosas judías enanas
Hansel 400 g
18,53zł/kg

precio: 7,41 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet
400 g
34,45zł/kg

precio: 13,78 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-09
Bio Planet Lentejas rojas Bio Bio Planet Lentejas rojas Bio
Planet BIO 400 g
26,38zł/kg

precio: 10,55 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-02-28
Bio Planet Bio Planet Tomates Bio Planet Bio Planet Tomates
salados secos BIO 150 g
70,07zł/kg

precio: 10,51 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5