Devaldano Podgung secado en rodajas

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1132 kJ |
| wartość energetyczna | 274 kcal |
| tłuszcz | 3,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 4,1 g |
| w tym cukry | 4,1 g |
| błonnik | 55 g |
| białko | 30 g |
| sól | 0,04 g |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
precio: 9,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Runoland_Boletus_secado_BIO/36886.htmlprecio: 9,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Runoland_BIO_bolete_seco/40266.htmlprecio: 6,22 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Perejil_seco_Dary_Natury_BIO_suszona_BIO/47105.html2028-01-02
precio: 7,25 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Helcom_Boletus_secos/102750.htmlprecio: 20,46 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Hongos_secos_Bio_Planet_Shiitake_BIO_BIO/43850.htmlprecio: 6,32 zł
PLN https://es.dodomku.pl/frijoles_rojos_en_la_bolsa_de_400g_FLORPAK/19953.htmlprecio: 3,18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/girasol_Bakalland/25677.htmlprecio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/jarabe_de_frutos_del_bosque/35925.htmlborowik szlachetny 54 %, woda, cukier, ocet spirytusowy, cebula, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy
precio: 20,53 zł
PLN https://es.dodomku.pl/boletus_marinado/35927.htmlpieprznik jadalny 51 %, woda, cukier, ocet spirytusowy, cebula, marchew, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy (w tym gorczyca)
precio: 17,30 zł
PLN https://es.dodomku.pl/polla_marinado/35936.htmlpieczarka, woda, ocet spirytusowy, cukier, cebula, marchew, sól, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, przyprawy.
precio: 6,80 zł
PLN https://es.dodomku.pl/championes_marinados/36164.htmlborówka 30 %, woda, cukier, jabłka 18 %, skrobia modyfikowana, substancja żelująca: pektyny, koncentrat soku czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
precio: 7,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arndano_bosque/36165.html2027-03-30
precio: 11,57 zł
PLN https://es.dodomku.pl/boletus_marinado/36777.htmlmaślak zwyczajny (A) i/lub maślak ziarnisty (B)* 54 %, woda, ocet spirytusowy, cukier, cebula, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy (w tym gorczyca), *A, B - w(...)
precio: 9,77 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Devaldano_Marinado/76880.html2029-02-28






Carrito de compras