aceite de oliva delicato de la primera presión en frío ( extra virgen ) , con una luz y sabor suave

Monini
53aceite de oliva delicato de la primera presión en frío ( extra virgen ) , con una luz y sabor suave
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Delicato może być stosowana do wypieków jako zdrowszy tłuszcz. Świetnie nadaje się również do przygotowania domowego majonezu oraz delikatnego wzbogacenia wszelkich potraw.
aceite de oliva delicato de la primera presión en frío ( extra virgen ) , con una luz y sabor suaveaceite de oliva delicato de la primera presión en frío ( extra virgen ) , con una luz y sabor suave
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-06

pojemność

cena za litr

58,28 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510001563

8005510001563

precio: 29,14 zł

29.14 PLN 2027-11-06 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Delicato może być stosowana do wypieków jako zdrowszy tłuszcz. Świetnie nadaje się również do przygotowania domowego majonezu oraz delikatnego wzbogacenia wszelkich potraw.
Características:uniwersalne zastosowanie
marca:Monini
Conservación:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Monini Aceite de Oliva Virgen Monini Aceite de Oliva Virgen
    Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    precio: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-08-27
    Monini aceite de oliva classico de Monini aceite de oliva classico de
    la primera presión en frío 500 ml
    62,52zł/l

    precio: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-27
    Bio Planete Aceite de oliva Bio Bio Planete Aceite de oliva Bio
    Planete BIO virgen extra 500 ml
    72,90zł/l

    precio: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-10-01
    Basso Aceite de oliva virgen extra Basso Aceite de oliva virgen extra
    Basso 500 ml
    57,16zł/l

    precio: 28,58 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Basso Aceite de orujo de oliva Basso Aceite de orujo de oliva
    basso 500 ml
    38,92zł/l

    precio: 19,46 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-12-12
    Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
    aceite de uva Monini 500 ml
    36,38zł/l

    precio: 18,19 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-10-22
    Bio Planete aceite de la ensalada Bio Planete aceite de la ensalada
    ecológica 500 ml
    47,98zł/l

    precio: 23,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-03-30
    Bio Planete Planete aceite Bio Bio Planete Planete aceite Bio
    para cocinar y freír BIO 500 ml
    39,98zł/l

    precio: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-30
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
    91,96zł/l

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-06-17
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-25
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-12-18
    Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
    1 litr

    precio: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-11-22
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    trufa blanca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
    99,24zł/l

    precio: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-24
    Monini Monini aceite de oliva Monini Monini aceite de oliva
    virgen extra classico spray 200 ml
    89,00zł/l

    precio: 17,80 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-08-11
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5