Delgado comerciante de arroz Galletas con semillas de calabaza

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza: 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1641 kJ / 388 kcal |
| Tłuszcz | 4,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 76 g |
| w tym cukry | 1,2 g |
| Błonnik | 3,4 g |
| Białko | 8,5 g |
| Sól | 0,98 g |
| Składniki mineralne: | |
| Fosfor | 293 mg 42 %** |
| Magnez | 130 mg 35 %** |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| **Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych). | |
| Opakowanie zawiera 18 porcji |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
precio: 4,69 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_arroz_multicereales_20_gratis_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlprecio: 4,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_arroz_tradicionales/31880.htmlprecio: 4,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_Delgado_Obleas_de_arroz_con_comino_negro_z_czarnuszka/58541.htmlprecio: 5,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_arroz_naturales/18644.htmlryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin(...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tortas_de_arroz_de_las_semillas_de_calabaza/29092.htmlprecio: 5,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortitas_de_arroz_sonko_con_pipas_de_girasol/32867.htmlprecio: 4,82 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tortas_de_arroz_de_la_luz_y_la_sal_del_mar_y_ntidas_12_piezas_morska._lekkie_i_chrupkie_12_sztuk/33733.htmlprecio: 4,70 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tortas_de_arroz_de_luz_natural_y_ntidas_10_piezas_lekkie_i_chrupkie/33735.htmlczekolada deserowa 60 % [cukier, miazga kakaowa, masłoe, emulgatory: (lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), naturalny aromat waniliowy], ryż brązowy 24 %, ryż b(...)
precio: 7,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_arroz_de_chocolate_de_postre_deserowej/47896.htmlprecio: 4,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_extrafino/18601.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_de_avena_instantnea/20563.htmlprecio: 8,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_blanco/26017.htmlprecio: 6,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_precocido_4_bolsas/26346.htmlprecio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/smola_mercantil/26410.htmlprecio: 6,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/KUPIEC_Alforfon_tostado_4x100g_4x100g/26423.html






Carrito de compras