Dawtona Plum jam

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 963 kJ/227 kcal |
| Tłuszcz | 0,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 54 g |
| w tym cukry | 54 g |
| Błonnik | 2,7 g |
| Białko | 1,4 g |
| Sól | 0 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 18 sugerowanych porcji produktu. |
precio: 7,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mermelada_de_ciruela_con_Hungra_z_wegierki/21060.htmlprecio: 28,65 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mermelada_de_ciruela_orgnica_Batom_B_C_BIO_BC_BIO/46197.html2027-09-09
precio: 12,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mermelada_de_ciruela_Bio_Food_BIO/82549.html2028-04-28
precio: 18,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mermelada_de_ciruela_Krokus_sin_azcares_aadidos_cukrow/114730.html2027-09-30
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
precio: 5,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/chips_de_remolacha/18551_2426658_585.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/maz_dulce_en_conserva_slodka/30686.htmlprecio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/frijoles_rojos_enlatados/33702.htmlprecio: 5,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/rodajas_de_tomate_en_lata/35363.htmlprecio: 5,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tomates_enteros_en_conserva/35364.htmlprecio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/alubias_blancas/37295.htmlprecio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mousse_de_tomate/38132.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Guisantes_Dow_TONO_enlatados/38359.html






Carrito de compras