Dawtona El segundo desayuno Mus 100% cereza manzana plátano

jabłka (65%), banany (20%), wiśnie (15%), witamina C
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 241 kJ |
| Wartość energetyczna | 57 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 13 g |
| w tym cukry | 11 g |
| Błonnik | 1,8 g |
| Białko | 0,6 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 19 mg |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| **Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych). |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
precio: 2,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Winnie_mousse_de_zanahoria_100_de_pltano_fruta_de_la_fresa_de_manzana_banan_marchew_truskawka/35676.htmlprecio: 2,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Winnie_mousse_100_manzana_pltano_fruta_jablko/35677.htmlprecio: 2,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mus_100_de_fruta_y_zanahoria_manzana_pltano_zanahoria_banana/35678.htmlprecio: 2,21 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dawtona._Segundo_desayuno._Mousse_de_manzana_100_mango_mango._marchew_mango_jablko/75951.htmlprecio: 2,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dawtona_El_segundo_desayuno_Mousse_100_frambuesa_baya_manzana_pltano_malina_jagoda_jablko_banan/75952.htmlprecio: 2,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dawtona_El_segundo_desayuno_Mousse_100_pera_ciruela_manzana_gruszka_sliwka_jablko/76494.htmlprecio: 2,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dawtona_El_segundo_desayuno_Mousse_100_mango_manzana_mango_jablko/76497.htmlburaki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
precio: 5,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/chips_de_remolacha/18551.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/maz_dulce_en_conserva_slodka/30686.htmlprecio: 5,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/rodajas_de_tomate_en_lata/35363.htmlprecio: 5,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tomates_enteros_en_conserva/35364.htmlprecio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/alubias_blancas/37295.htmlprecio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mousse_de_tomate/38132.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Guisantes_Dow_TONO_enlatados/38359.htmlpomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, czosnek (0,4 %), oregano (0,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
precio: 5,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dawtona_tomates_en_rodajas_en_una_lata_con_ajo_z_czosnkiem/45104.html






Carrito de compras