Danmis rodajas de queso duro madurado de cabra

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1519 kJ / 367 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 1,7 g |
| Wapń | 806 mg (100,7 %)* |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
mleko pasteryzowane, sól, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka, bakterie fermentacji mlekowej, substancja konserwująca: lizozym (z białka jaj)
precio: 9,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Correggio_rallado_tipo_parmesano_parmezan_tarty/20167_2422648_951.htmlprecio: 6,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekovita_Zakopane_especialidades_Faruki_ahumado_de_leche_polaca_Faruki_wedzone_z_polskiego_mleka/41191.htmlprecio: 8,57 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dziugas_Cuajo_madurado_duro_rallado_tarty_dojrzewajacy/43113.htmlpasteryzowane MLEKO kozie, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego (z MLEKA), podpuszczka mikrobiologiczna
precio: 11,09 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Euroser_semiduro_lonchas_de_queso_de_cabra_w_plastrach/58691_2422539_1109.html2026-06-17
precio: 16,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_Temar_Grana_Padano_rallado/90344.html2026-05-16
surowe MLEKO krowie, sól, podpuszczka zwierzęca, substancja konserwująca: lizozym (z białka JAJ), Minimum 32 % tłuszczu w suchej masie
precio: 15,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_Temar_Grand_Padano/90346.html2026-07-25
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Royal_desde_Kolno_queso_duro_hermticamente_envasados_zolty_pakowany_hermetycznie/28124.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/gouda_lonchas_de_queso_duro/29417.htmlprecio: 8,57 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danmis_UHT_leche_de_cabra/28834.htmlprecio: 11,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danmis_crema_de_queso_de_cabra_a_tratamiento_trmico_termizowany/55972_2419096_1154.html2026-07-09






Carrito de compras