Danmis crema de queso de cabra a tratamiento térmico

precio: 10,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danmis_crema_de_queso_de_cabra_a_tratamiento_trmico_termizowany/55972.html2026-07-16
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 682 kJ / 164 kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,0 g |
| Węglowodany | 5,0 g |
| w tym cukry | 3,1 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | 0,85 g |
| Mleko : | Zawiera |
maślanka (z mleka), śmietanka (z mleka), odtłuszczone mleko, papaja 4%, cukier, sól, nasiona czarnuszki 0,6%, czerwone curry 0,6%, chili w proszku 0,1%, kurkuma 0,04%, regulat(...)
precio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Arla_Apetina_india_de_queso_crema/45751.html2026-10-26
precio: 4,53 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Crema_impresionante_de_queso_Mlekovita_smietankowy/99315.htmlser twarogowy śmietankowy,białka mleka,mieszanka przypraw i ziół (przyprawy i warzywa 0,49%: papryka czerwona, cebula, pieprz czerwony, czosnek; zioła 0,21%: bazylia, cząber, (...)
precio: 4,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_Mlekovita_Impresionante_con_hierbas_ziolami/99316.htmlser twarogowy śmietankowy,białka mleka,mieszanka szczypiorkowa (szczypiorek 0,3%, cebula, laktoza (z mleka), naturalny aromat cebulowy, czosnek),sól
precio: 4,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_Mlekovita_Impresionante_con_cebollino_szczypiorkiem/99317.htmlprecio: 7,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/._Almette_crema_de_queso_cremoso_smietankowy/19747.htmlprecio: 6,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/._Almette_queso_cremoso_con_hierbas_z_ziolami/19749.htmlprecio: 7,32 zł
PLN https://es.dodomku.pl/._Almette_cremoso_yogur_queso_jogurtowy/20983.htmlprecio: 8,57 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danmis_UHT_leche_de_cabra/28834.htmlprecio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danmis_rodajas_de_queso_duro_madurado_de_cabra_dojrzewajacy_plastry/55973.html






Carrito de compras