Danio Queso homogeneizado con sabor a vainilla

| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 425 kJ / 101 kcal |
| Tłuszcz | 3,4 g |
| w tym kwasy nasycone | 2,2 g |
| Węglowodany | 12 g |
| w tym cukry | 10,9 g |
| Białko | 5,5 g |
| Sól | 0,08 g |
| Wapń | 120 mg (15 %) |
| Witamina D | 0,75 µg (15 %) |
| *Referencyjne wartości spożycia. |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
- Sebastian , 2025-08-09 11:08:47Bardzo dobry i zarazem praktyczny w zakrętce
twarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka, cukier, przecier z truskawek 6,2 %, wapń, witamina D, skrobia modyfikowania, naturalne aromaty, soki zagęszczone: z cytryny, czarne(...)
precio: 6,67 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danonki_queso_para_4x50g_nios_fresa_4x50g_truskawka/19838.htmlser twarogowy (mleko, kultury bakterii fermentacji mlekowej, enzym: laktaza), wsad waniliowy (cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, naturalny aromat waniliowy, substancja(...)
precio: 4,14 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jarabe_de_vainilla_homogeneizado_polaco_Mlekovita_sin_lactosa_con_la_adicion_de_palitos_de_vainilla_triturados_waniliowy_Polski_bez_laktozy_z_dodatkiem_pokruszonej_laski_wanilii/79390.htmlMleko, śmietanka, cukier, kawałki czekolady 1,8%, naturalny aromat waniliowy, kultury bakterii mlekowych.
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica_queso_spalciatella_homogeneizado_stracciatella/99152.htmlser twarogowy odtłuszczony, wsad o smaku waniliowym (cukier, woda, aromat, barwnik: karoteny), śmietanka pasteryzowana
precio: 4,40 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Lowicz_Queso_homogeneizado_con_sabor_a_vainilla_o_smaku_waniliowym/101588.htmltwaróg odtłuszczony, śmietanka, cukier, brzoskwinie 8,4 %, skrobia kukurydziana, sok z cytryny zagęszczony, wapń, substancja zagęszczająca (pektyny), aromat, witamina D
precio: 3,21 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_de_melocoton_homogeneizado_Danio_brzoskwiniowy/111163.htmltwaróg odtłuszczony, śmietanka, cukier, woda, przecier truskawkowy 4,5 %, skrobia kukurydziana, soki z marchwi, jabłka i cytryny zagęszczone, wapń, aromat, witamina D
precio: 3,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_de_fresa_homogeneizado_Danio_truskawkowy/111164.htmlprecio: 2,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kanka_Queso_homogeneizado_con_sabor_a_vainilla_waniliowym/114950.htmlprecio: 2,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_Polmlek_con_sabor_a_vainilla./118366.html






Carrito de compras