Danio Queso homogeneizado con sabor a chocolate y nueces

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g: |
|---|---|
| Energia | 482 kJ / 115 kcal |
| Tłuszcz | 4,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 2,6 g |
| Węglowodany | 13,4 g |
| w tym cukry | 12,8 g |
| Białko | 6,0 g |
| Sól | 0,08 g |
| Wapń | 120 mg (15 %*) |
| Witamina D | 0,75 µg (15 %*) |
| *Referencyjne wartości spożycia. |
| Mleko : | Zawiera |
twaróg odtłuszczony, śmietanka, woda, cukier, skrobia kukurydziana, wapń, sok z cytryny zagęszczony, naturalny aromat waniliowy z innymi naturalnymi aromatami, naturalne aroma(...)
precio: 3,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danio_Queso_homogeneizado_con_sabor_a_vainilla_waniliowym/107462.htmltwaróg odtłuszczony, śmietanka, cukier, woda, przecier truskawkowy 4,5 %, skrobia kukurydziana, soki z marchwi, jabłka i cytryny zagęszczone, wapń, aromat, witamina D
precio: 3,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_de_fresa_homogeneizado_Danio_truskawkowy/111164.htmltwarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka, woda, cukier, wapń, witamina D, skrobia modyfikowana, sok z cytryny zagęszczony, naturalne aromaty, ekstrakt z wanilii, substancja (...)
precio: 6,76 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danonki_queso_para_los_nios_de_vainilla_wanilia/19837.htmlprecio: 3,60 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_de_vainilla_homogeneizado_Mlekovita_Darek_homogenizowany_waniliowy/19846.htmlser twarogowy (mleko, kultury bakterii fermentacji mlekowej, enzym: laktaza), wsad waniliowy (cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, naturalny aromat waniliowy, substancja(...)
precio: 4,14 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jarabe_de_vainilla_homogeneizado_polaco_Mlekovita_sin_lactosa_con_la_adicion_de_palitos_de_vainilla_triturados_waniliowy_Polski_bez_laktozy_z_dodatkiem_pokruszonej_laski_wanilii/79390.htmlMleko, śmietanka, cukier, kawałki czekolady 1,8%, naturalny aromat waniliowy, kultury bakterii mlekowych.
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica_queso_spalciatella_homogeneizado_stracciatella/99152.htmltwaróg odtłuszczony, śmietanka, woda, cukier, skrobia kukurydziana, wapń, sok z cytryny zagęszczony, naturalny aromat waniliowy z innymi naturalnymi aromatami, naturalne aroam(...)
precio: 4,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danio_Queso_homogeneizado_con_sabor_a_vainilla_waniliowym/109947.htmlprecio: 2,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kanka_Queso_homogeneizado_con_sabor_a_vainilla_waniliowym/114950.html






Carrito de compras