Cykoria
21
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

48,30 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288320751

5900288320751

precio: 4,83 zł

4.83 PLN 2027-12-30 NewCondition
Cykoria Cykoria Rosół drobiowy Cykoria Cykoria Rosół drobiowy
instant 100 g
46,00zł/kg

precio: 4,60 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
sól, maltodekstryna, cukier, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, skrobia ziemniaczana modyfikowana, warzywa suszone 3,5 % (marchew, cebula, pasternak, pietruszka liść, seler korzeń), aromaty (zawierają jaja, soję oraz seler), hydrolizat białka sojowego o smaku kurczaka 1,3 %, tłuszcz z kurczaka 1,3 %, ekstrakt mięsa z kurczaka 1,2 %, kurkuma
Wartości odżywcze (%)na 100 ml
Wartość energetyczna24 kJ / 6 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany1,2 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,99 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie wystarcza do przygotowania 20 sugerowanych porcji produktu

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Cykoria
Nombre del producto regulado legalmente:Rosół drobiowy instant w proszku.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzania: do 200 ml gorącej wody wsypać 1 łyżeczkę (5 g) zupy w proszku, dokładnie wymieszać. Można podawać czysty, z makaronem lub ryżem.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cykoria Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Cykoria Barszcz czerwony
    instant 100 g
    65,50zł/kg

    precio: 6,55 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Bulion Caldo de vegetarianos 120g Bulion Caldo de vegetarianos 120g
    120 g
    44,92zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-03-18
    Winiary Caldo winiary en cubos de Winiary Caldo winiary en cubos de
    ternera (6 cubos) 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary cubos de caldo de caldo de Winiary cubos de caldo de caldo de
    12 cubos de carne de vacuno 120 g
    56,58zł/kg

    precio: 6,79 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-03-30
    PRECIO REDUCIDO -40%
    Winiary sopa de caldo de pollo Winiary sopa de caldo de pollo
    170 g
    32,71zł/kg

    precio: 5,56 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-30
    Winiary cubos de caldo de salsa de Winiary cubos de caldo de salsa de
    carne 6 Kostak 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary Ternera Winiary caldo 120 Winiary Ternera Winiary caldo 120
    g ( 12 tobillos ) 12 szt.

    precio: 5,23 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
    cítrico 20 g
    92,50zł/kg

    precio: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
    60 g
    37,67zł/kg

    precio: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria chile Cykoria chile
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
    exprese 30 bolsas 120 g
    44,92zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor de la fresa 100 g
    56,30zł/kg

    precio: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor del ron 100 g
    32,40zł/kg

    precio: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
    instantáneo de achicoria 190 g
    36,79zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5