Aderezo para pollo

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 950 kJ/ 226 kcal |
| Tłuszcz: | 3,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 0,7 g |
| Węglowodany: | 34 g |
| w tym cukry: | 10 g |
| Błonnik: | 14 g |
| Białko: | 8,2 g |
| Sól: | 38,8 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
cukier trzcinowy, 17 % mieszanka suszonych i mielonych przypraw (ziele angielskie, goździki, kminek, kolendra, cynamon, gałka muszkatołowa, imbir, GORCZYCA, kardamon, anyż)
precio: 3,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/especias_de_jengibre_picante_y_vino_caliente_do_piernika_i_grzanego_wina/37439.htmlWzbogaca smak i aromat potrawy czyniąc ją lżejszą i lepiej przyswajalną. Przyprawę należy wklepywać w porcje mięsa lub macerować przyprawę rozpuszczoną w oleju po czym mięso m(...)
precio: 9,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dary_Natury_Przyprawa_do_miesa_wieprzowego_BIO/46456.html2028-03-01
ziele angielskie*, pieprz czarny* (po 15%), liść bazylii*, macierzanki*, trawy cytrynowej*, bylicy*, liść laurowy*, cebula*, gałka muszkatołowa*, imbir* (w różnych proporcjach(...)
precio: 11,71 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dary_Natury_Condimento_para_pescados_y_mariscos_BIO_i_owocow_morza_BIO/46458.htmlsól, warzywa suszone 30 % (cebula, czosnek, koper, pietruszka liść), przyprawy 8,7 % (gorczyca, pieprz czarny, imbir, papryka słodka), maltodekstryna, zioła 3,7 % (bazylia, ma(...)
precio: 1,82 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Aderezo_para_el_pescado/48043.htmlsól, przyprawy 36% w zmiennych proporcjach (papryka, kminek, chili, pieprz), warzywa suszone 23% w zmiennych proporcjach (czosnek, cykoria, cebula)
precio: 0,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Aderezo_de_papas_a_la_francesa/48069.htmlprecio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dary_Natury_Especias_de_tomate_y_albahaca_con_ajo_silvestre_BIO_bazyliowa_z_czosnkiem_niedzwiedzim_BIO/57976.html2028-01-04
przyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
precio: 2,79 zł
PLN https://es.dodomku.pl/curry/19495.htmlGORCZYCA biała (29,5 %), kolendra, papryka słodka, kminek (14,5 %), majeranek (14 %), chili (3 %), liście laurowe
precio: 3,10 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pimienta_a_base_de_hierbas/19499.htmlprecio: 1 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_de_vainilla/29682.htmlprecio: 1,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/comestibles_cido_ctrico/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
precio: 2,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sopa_de_remolacha_rpida_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
precio: 2,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/6_cubos_de_caldo_de_verduras/48000.htmlprecio: 5,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cristiano_caf_de_grano_exprese_30_bolsas_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
precio: 5,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortas_de_la_crema_con_el_sabor_de_la_fresa_truskawkowym/48016.html






Carrito de compras