
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1432 kJ/ 340 kcal |
| Tłuszcz | 0,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 54 g |
| Błonnik | 22 g |
| Białko | 2,2 g |
| Sól | 0,02 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 6 ocen.
- 2021-06-04 14:34:49Przepyszne!
precio: 5,38 zł
PLN https://es.dodomku.pl/La_achicoria_Jabcusie_chips_de_manzana_seca_suszone/53807.htmlpuree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), sól, cukier, dekstroza, papryka w p(...)
precio: 7,59 zł
PLN https://es.dodomku.pl/chipsletten_papas_fritas_pimenton_sur_en_un_tubo_papryka_chipsy_ziemniaczane_w_tubie/37779.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), cebula w proszku, sól, cukier, słodka serwatka w proszku (z mleka), dekstroza, odtłuszczon(...)
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Las_patatas_fritas_de_cebolla_patatas_de_la_huerta_ziemniaczane_Cebulka_z_ogrodka/38334.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, maślanka w proszku, śmietana w proszku, (...)
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/patatas_chips_de_patata_con_mantequilla_salada_ziemniaczane_Maslo_z_sola/38335.htmlprecio: 5,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Snacks_Snacks_Spolem_Kielce_Santa_Cruz_para_frer_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.htmlmąka kukurydziana* (69%), olej słonecznikowy*, pomidory* (1,7%), sól, cukier*, ekstrakt drożdżowy, papryka*, pieprz czarny*, czosnek*, chili*, koncentrat pomidorowy*, ekstrakt(...)
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Amaizin._chips_de_maz_con_sabor_a_tomate_sin_gluten_BIO_pomidorowym_bezglutenowe_BIO/45343.htmlprecio: 9,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Planet_Organic_virutas_de_coco_tostado_BIO_prazone_BIO/45349.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, cebula w proszku, sól, jogurt w proszku, kope(...)
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Papas_fritas_patatas_eneldo_Rural_ziemniaczane_Koperek/46123.htmlprecio: 1 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_de_vainilla/29682.htmlprecio: 1,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/comestibles_cido_ctrico/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
precio: 2,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sopa_de_remolacha_rpida_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
precio: 2,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/6_cubos_de_caldo_de_verduras/48000.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
precio: 5,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortas_de_la_crema_con_el_sabor_de_la_fresa_truskawkowym/48016.htmlpreparat białkowy-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E472a, syrop glukozowy), cukier, mleko w pro(...)
precio: 5,40 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortas_de_la_crema_con_el_sabor_del_ron_rumowym/48017.html






Carrito de compras