Patatas fritas crujientes Naturales Patatas fritas de manzana con jugo de mango

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1566 kJ |
| wartość energetyczna | 370 kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| węglowodany | 85,7 g |
| w tym cukry | 70,3 g |
| błonnik | 9,1 g |
| białko | 1,9 g |
| sól*** | 0,01 g |
| ** referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| *** zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. | |
| Opakowanie zawiera 1 sugerowaną porcję produktu. |
| Gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5
Na podstawie 1 oceny.
puree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), sól, cukier, dekstroza, papryka w p(...)
precio: 7,59 zł
PLN https://es.dodomku.pl/chipsletten_papas_fritas_pimenton_sur_en_un_tubo_papryka_chipsy_ziemniaczane_w_tubie/37779.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), cebula w proszku, sól, cukier, słodka serwatka w proszku (z mleka), dekstroza, odtłuszczon(...)
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Las_patatas_fritas_de_cebolla_patatas_de_la_huerta_ziemniaczane_Cebulka_z_ogrodka/38334.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, maślanka w proszku, śmietana w proszku, (...)
precio: 8,15 zł
PLN https://es.dodomku.pl/patatas_chips_de_patata_con_mantequilla_salada_ziemniaczane_Maslo_z_sola/38335_2424698_815.htmlprecio: 5,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Snacks_Snacks_Spolem_Kielce_Santa_Cruz_para_frer_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.htmlprecio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/BANANA_CHIPS_sin_azcar_BIO_150_g_BIO_PLANET_nieslodzone_BIO/40274.htmlprecio: 9,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Planet_Organic_virutas_de_coco_tostado_BIO_prazone_BIO/45349.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, cebula w proszku, sól, jogurt w proszku, kope(...)
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Papas_fritas_patatas_eneldo_Rural_ziemniaczane_Koperek/46123.htmlprecio: 12,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Chips_de_manzana_Bio_Planet_BIO/50396.html






Carrito de compras