Laps ondulados sabor pimentón

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2188 kJ |
| Wartość energetyczna | 525 kcal |
| Tłuszcz | 32 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Węglowodany | 53 g |
| - w tym cukry | 5,5 g |
| Błonnik | 4,6 g |
| Białko | 3,9 g |
| Sól | 3,3 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie 110 g zawiera około 4 sugerowane porcje produktu. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
surowce ziemniaczane 63 % (skrobia ziemniaczana, płatki ziemniaczane, granulat ziemniaczany w zmiennych proporcjach), olej rzepakowy, sól, serwatka w proszku (z mleka), mąka k(...)
precio: 5,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Lapsy_Crinkled_Laps_con_sabor_a_cebolla_verde_zielonej_cebulki/105881.htmlsurowce ziemniaczane 67 % (skrobia ziemniaczana, płatki ziemniaczane, granulat ziemniaczany w zmiennych proporcjach), olej rzepakowy, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, sól 1,7 %(...)
precio: 5,21 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Hojaldres_corrugados_salados_Lapy/108148.html2026-08-31
grys kukurydziany 58%, krem czekoladowy 42% [cukier, olej słonecznikowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 1,7%, czekolada 1,5% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz (...)
precio: 3,38 zł
PLN https://es.dodomku.pl/bocanadas_de_maz_del_chocolate_czekoladowe/31516.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
precio: 2,88 zł
PLN https://es.dodomku.pl/palomitas_de_mantequilla_en_el_microondas_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
precio: 5,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Snacks_Snacks_Spolem_Kielce_Santa_Cruz_para_frer_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.html66 % kasza kukurydziana, 34 % krem o smaku truskawkowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach, cukier puder, odtłuszczone mleko w proszku, se(...)
precio: 3,15 zł
PLN https://es.dodomku.pl/patatas_fritas_de_maz_con_el_sabor_de_la_fresa_o_smaku_truskawkowym/42258.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku czekoladowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, odtłuszczone kakao, odtłuszczone(...)
precio: 3,15 zł
PLN https://es.dodomku.pl/patatas_fritas_de_maz_con_sabor_chocoloate_o_smaku_czekoladowym/42259.htmlmąka pszenna (53 %), olej rzepakowy, skrobia, sól, glukoza, aromaty, warzywa suszone (cebula, czosnek), przyprawy: papryka słodka, cukier karmelizowany, hydrolizat białka sojo(...)
precio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pryzynka_Laps_con_sabor_a_tocino/105884.html2026-09-30






Carrito de compras