coco azucarada Corsair

Skawa
55
???? ?????!coco azucarada Corsair
414coco azucarada Corsair
Pyszne małe kulki drażowe o smaku kokosowym, w kolorze brązowym, pokryte chrupiącą warstwą. Draże Korsarze zapakowane zostały w torebkę 70 g. To smaczna przekąska zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Opakowanie nawiązuje do tematyki związanej z piratami. Są to nasze kultowe draże.
coco azucarada Corsaircoco azucarada Corsair
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-29

pojemność

cena za kilogram

40,71 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902978002428

5902978002428

precio: 2,85 zł

2.85 PLN 2027-07-29 NewCondition
cukier, polewa kakaowa 17,9% [cukier, częściowo utwardzone tłuszcze roślinne (palmowy, sojowy i rzepakowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny (z soi), aromat], wiórki kokosowe 10%, serwatka w proszku, częściowo utwardzony tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, wafle (mąka pszenna, skrobia, olej rzepakowy, sól), syrop glukozowy, barwnik E 150 c, substancja glazurująca E 414
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 2021 kJ / 482 kcal
Tłuszcz 19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11 g
Węglowodany 74 g
w tym cukry 71 g
Białko 3,4 g
Sól 0,20 g

Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Pyszne małe kulki drażowe o smaku kokosowym, w kolorze brązowym, pokryte chrupiącą warstwą. Draże Korsarze zapakowane zostały w torebkę 70 g. To smaczna przekąska zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Opakowanie nawiązuje do tematyki związanej z piratami. Są to nasze kultowe draże.
Características:kokosowe, chrupiące, okrągłe
marca:Wadowice Skawa
Sobre la marca:„Skawa” to polska marka słodyczy znana przede wszystkim z produkcji draży, wafelków, pierników oraz herbatników.
Nombre del producto regulado legalmente:Draże kokosowe w polewie kakaowej
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Tipo de embalaje:Torebka
País de origen:Polska
Dirección del productor:ZPC "SKAWA" S.A. ul. Młyńska 66 34-100 Wadowice
Dirección de devolución:ZPC "SKAWA" S.A. ul. Młyńska 66 34-100 Wadowice
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Mykola Belskyi , 2021-11-30 19:17:34???? ?????!



Nestle grageas de chocolate Nestle grageas de chocolate
Smarties 38 g
131,32zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-05-30
Bio Planet Pulgas de chocolate Bio Bio Planet Pulgas de chocolate Bio
Planet BIO 100 g
192,10zł/kg

precio: 19,21 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-31
Pajitas rápidas con sabor a leche Pajitas rápidas con sabor a leche
para leche con sabor a fresa (5x6g) 30 g
118,00zł/kg

precio: 3,54 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-08-31
Mentos Mentos de menta Mentos Mentos de menta
fecha de caducidad
2029-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5