condimento cocineros

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 565 kJ |
| Wartość energetyczna | 133 kcal |
| Tłuszcz | < 0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | < 0,1 g |
| Węglowodany | 25 g |
| w tym cukry | 16 g |
| Białko | 6,5 g |
| Sól | 58,9 g |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 9 ocen.
- 2024-11-08 18:26:31Najlepszy!
- 2021-02-13 09:40:42Jedyny w swoim rodzaju
sól, warzywa suszone 21% w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, seler), cukier, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanyl(...)
precio: 3,70 zł
PLN https://es.dodomku.pl/gourmet_adicional/48072.htmlprzyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
precio: 2,79 zł
PLN https://es.dodomku.pl/curry/19495.htmlGORCZYCA biała (29,5 %), kolendra, papryka słodka, kminek (14,5 %), majeranek (14 %), chili (3 %), liście laurowe
precio: 3,10 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pimienta_a_base_de_hierbas/19499.htmlwzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, mąka PSZENNA, sól jodowana, papryka¹ (9,7 %), cebula¹ (2,5 %), koncentrat pomidorowy¹ (2 %), cukier, czosnek¹ (1 %), olej słoneczniko(...)
precio: 4,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/delicado_sabor_a_carne_y_otros_platos_i_innych_potraw/19520.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
precio: 2,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/clsica_parrilla_condimento_20g_klasyczna_20g/30327.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Aderezo_para_peces/31344.htmlsól, papryka słodka, cukier, kminek (9 %), pieprz czarny, nasiona kolendry (2 %), gorczyca biała, majeranek (1,1 %), owoc jałowca, liść laurowy, ziele angielskie, papryka ostra
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/especias_a_la_olla/32022.htmlgorczyca biała (47 %), nasiona kolendry (19 %), kminek (15,2 %), papryka ostra, czosnek, kozieradka, majeranek
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pimienta_a_base_de_hierbas/32023.htmlsól, tłuszcz palmowy, skrobia, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, warzywa suszone (5 %): marchew, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, (...)
precio: 2,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/caldo_de_verduras_kucharek/105974.html






Carrito de compras