Cillit Bang Spray naturalmente potente para la cocina

Cillit Cillit Bang Naturally Powerful! Kuchnia. Połączenie jakości Cillit Bang wraz ze składnikami aktywnymi pochodzenia naturalnego zapewniają skuteczne czyszczenie. Soda oczyszczona to składnik pochodzenia naturalnego słynący z silnych właściwości czyszczących. Skutecznie usuwa tłuszcz, uporczywe zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy z powierzchni, zapewniając lśniąco czystą kuchnię. Idealnie czyści: piekarniki, płyty grzewcze, lodówki, płytki, marmur, granit, ceramikę, dąb, urządzenia AGD, okapy, kosze na śmieci, szkło, stal nierdzewną W czym tkwi nasza siła? Składniki czyszczące - soda oczyszczona pochodzenia naturalnego skutecznie usuwa tłuszcz - substancje aktywne pochodzenia naturalnego skutecznie usuwają brud Kompozycja zapachowa - naturalna kompozycja zapachowa z olejkami eterycznymi z eukaliptusa i igieł sosnowych Stabilizatory - amina utrzymuje odpowiednie pH - fenoksypropanol organiczna substancja rozpuszczająca - woda substancja rozpuszczająca
Cillit Bang Spray naturalmente potente para la cocinaCillit Bang Spray naturalmente potente para la cocina
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

pojemność

cena za litr

22,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900627093384

5900627093384

precio: 16,65 zł

16.65 PLN NewCondition
<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Zawiera Potassium Sorbate
Cillit Bang Naturally Powerful! Kuchnia. Połączenie jakości Cillit Bang wraz ze składnikami aktywnymi pochodzenia naturalnego zapewniają skuteczne czyszczenie. Soda oczyszczona to składnik pochodzenia naturalnego słynący z silnych właściwości czyszczących. Skutecznie usuwa tłuszcz, uporczywe zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy z powierzchni, zapewniając lśniąco czystą kuchnię. Idealnie czyści: piekarniki, płyty grzewcze, lodówki, płytki, marmur, granit, ceramikę, dąb, urządzenia AGD, okapy, kosze na śmieci, szkło, stal nierdzewną W czym tkwi nasza siła? Składniki czyszczące - soda oczyszczona pochodzenia naturalnego skutecznie usuwa tłuszcz - substancje aktywne pochodzenia naturalnego skutecznie usuwają brud Kompozycja zapachowa - naturalna kompozycja zapachowa z olejkami eterycznymi z eukaliptusa i igieł sosnowych Stabilizatory - amina utrzymuje odpowiednie pH - fenoksypropanol organiczna substancja rozpuszczająca - woda substancja rozpuszczająca
Características:98,8 % składników pochodzenia naturalnego, z sodą oczyszczoną, usuwa 100 % tłuszczu*, naturalnie skuteczny w walce z brudem, delikatny dla powierzchni**, naturalna skuteczność!, *Według testów na usuwanie tłuszczu, **Uwaga! Nie stosować do: szkła akrylowego, mosiądzu, miedzi. Przed użyciem zawsze sprawdzaj działanie produktu na mało widocznej powierzchni (min. 5 min przed użyciem)
Advertencia de seguridad:Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować ochronę oczu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. W przypadku powierzchni mających kontakt z żywnością: Stosować tylko na twardych, nieporowatych powierzchniach i dokładnie spłukać pitną wodą. UFI: 23R0-30A4-Q00R-SGCK
marca:Cillit Bang
Otra información:Cillit Bang to zastrzeżony znak towarowy grupy Reckitt Benckiser.
Preparación y uso:Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji. 3 kroki do naturalnej skuteczności: 1. Wstrząśnij przed użyciem na twardych nieporowatych powierzchniach. Przekręć dyszę do pozycji „On". 2. Spryskaj powierzchnię i pozostaw na 5 minut, aby produkt zaczął działać. 3. Wyczyść, spłucz i wysusz powierzchnię. Przechowuj butelkę w pozycji pionowej.
Tipo de embalaje:Not specified
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Mayeri Limpiador de cocina Mayeri Mayeri Limpiador de cocina Mayeri
Citrus 750 ml
15,72zł/l

precio: 11,79 zł

PLN
1
1
Ajax fluido universal para limpiar Ajax fluido universal para limpiar
- ramo de la primavera todas las superficies de 1 litro Floral Fiesta 1 litr

precio: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax Ajax Floral Fiesta Ajax Ajax Floral Fiesta
Wildflowers Líquido Universal 1 litr

precio: 8,89 zł

PLN
1
10
Kamix polvo de descalcificación Kamix polvo de descalcificación
50 g
140,00zł/kg

precio: 7 zł

PLN
1
4
Ajax fluido universal para limpiar Ajax fluido universal para limpiar
todas las superficies Floral Fiesta flores laguna 1 litr

precio: 8,89 zł

PLN
1
12
Ajax floral fluido fiesta Ajax floral fluido fiesta
inwersalny todas las superficies 1l flor lila 1 kg

precio: 8,89 zł

PLN
1
11
Sidolux limpiador de uso limón Sidolux limpiador de uso limón
Sidolux Lily limpiador universal Sidolux Lily limpiador universal
del valle 1 litr

precio: 9,59 zł

PLN
1
3
Cillit Cillit Bang Hygiene and Cillit Cillit Bang Hygiene and
para limpiar y desinfectar la taza del inodoro. Shine Mata el 99,9% de las bacterias. Producto 750 ml
17,59zł/l

precio: 13,19 zł

PLN
1
2
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5