Chicle Miradent xilitol menta


Opis:
Słodzona wyłącznie 100% ksylitolem, działanie hamujące powstawanie płytki nazębnej, zwiększa wydzielanie śliny, podnosi pH śliny, zamieniając je w zasadowe, dzialanie antypróchnicowe.

Skład:
Ksylitol, guma bazowa, naturalny smak, guma arabska.

Chicle Miradent xilitol mentaChicle Miradent xilitol menta
masa netto

masa netto

30 szt.

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-10-30

pojemność

cena za sztukę

0,47 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4250107600900

4250107600900

precio: 13,99 zł

13.99 PLN 2029-10-30 NewCondition

Opis:
Słodzona wyłącznie 100% ksylitolem, działanie hamujące powstawanie płytki nazębnej, zwiększa wydzielanie śliny, podnosi pH śliny, zamieniając je w zasadowe, dzialanie antypróchnicowe.

Skład:
Ksylitol, guma bazowa, naturalny smak, guma arabska.


Miradent Chicle Miradent con Miradent Chicle Miradent con
xilitol, sabor a té verde 30 szt.

precio: 13,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-10-07
Miradent Chicle Miradent con Miradent Chicle Miradent con
xilitol, sabor canela 30 szt.

precio: 13,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-12-30
Chicle Miradent con xilitol, sabor Chicle Miradent con xilitol, sabor
manzana 30 szt.

precio: 13,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-12-30
Orbit de mascar de menta goma de Orbit de mascar de menta goma de
gránulos verdes 14 g
179,29zł/kg

precio: 2,51 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-04-05
Orbit Gránulos de goma de mascar Orbit Gránulos de goma de mascar
de menta firmemente azul 14 g
168,57zł/kg

precio: 2,36 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-03-15
Mentos Mentos de menta Mentos Mentos de menta
fecha de caducidad
2029-05-30
Orbit Orbit Guma do żucia Orbit Orbit Guma do żucia
w drażetkach 14 g
177,86zł/kg

precio: 2,49 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2027-04-19
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5